Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már a napi 2 maszti sem elég?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már a napi 2 maszti sem elég? Csak én vagyok ennyire kielégíthetetlen?

Figyelt kérdés

Már egy ideje nem volt kapcsolatom, sokszor azt veszem észre, hogy már napi 2 maszti sem elég. Normális ez?


22/L


2019. nov. 5. 11:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem, én is ezzel szenvedek.

30 éves vagyok és állandóan érzem a leküzdhetetlen vágyat. Nagyon rossz.

2019. nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Heti egy gruppen és meg van oldva... :D
2019. nov. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%

Azok szenvednek ettől, akik nem tudják a helyén kezelni ezt és bűntudatként élik meg, meg olyan szterotípiáktól érzik magukat kellemetlenül, amik még a középkorból maradtak ránk, vagy egyéb kellemetlen érzéseik törnek elő, vagy rossz tapasztalataik vannak, vagy ellentmondásosan ítélik meg ezeket, stbstbstb....


Amúgy meg tök normális a maszturbálás, kivéve akkor ha tényleg annyi és úgy, hogy már a napi feladatok elvégzésében gátolja az illetőt, de annak fő oka általában nem a sok maszturbálás, hanem azért maszturbál olyankor valaki annyit, mert így próbál elmenekülni a világ problémáitól és feladataitól és ha nem maszturbálna annyit, akkor inna, vagy béna sorozatot nézne a TV-ben, de szintúgy kevésbé látná el napi feladatait. Általában.


De ezek baromira kevesen vannak, az emberek (főleg csajok) többsége csak azt hiszi, hogy sokat maszturbál, mert valahol azt hallotta apácáktól, meg olyanoktól, akiknek nem sikerült elérni az orgazmusukat, vagy egyéb szexuális problémáik vannak, hogy az gáz.


Az a nem normális (mégha nagyon is sokan vagytok ezzel), hogy ezen kattogtok és paráztok. És nem megfelelő a szexualitáshoz, vagy a maszturbáláshoz a hozzáállásotok, vagy legbelül nem azt érzitek, hogy hú ez jó volt, hanem elkezdtek azon siránkozni, hogy miért nem egy másik emberrel volt épp szex. Mikor ezen tök hlyeség agyalni, főleg annak aki nincs párkapcsolatban... aki meg párkapcsolatban van, ott meg akkor van gond, ha negatívan kihat a szexuális életre és háttérbe nyomja azt (ebbe nem tartozik az bele, ha egyik fél egyszer maszturbál, a másik meg kétségbe esik ezen és agyal és problémázik és stb), de ott meg valószínűleg másféle problémák vannak, amik kiváltják ezt, ha ez gyakori és gátolja a normális együttléteket.

2019. nov. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%

ma 17:19-es vagyok


amúgy meg totál sötétség van a fejekben a szexualitás témában és napi szinten ki van írva egy ilyen kérdés, meg egy olyan, hogy adjon valaki egy tippet, hogy lesz orgazmusa, meg még egy tucat másik napi kérdés...

2019. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14. Hát igen, azok kérdeznek, akik nem tudnak valamit, erre van az oldal. Mivel te nagyon okos vagy és mindent tudsz, neked nem kell használnod az oldalt már. Neked csak válaszolnod kell hogy a sok sötét ember végre megtudjon mindent, amit addig nem tudott. Még szerencse, hogy itt vagy, különben mi lenne a sok sötét emberrel?
2019. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!