Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzem azt, hogy kielégít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy kielégíthetetlen vagyok?

Figyelt kérdés

Ciki vagy sem, de 3 szeretőt tartok egyszerre, és még így is kevésnek érzem.

Az egyik nem szereti az orális szexet, a másiknak nem finom a puncia de jó az orális szex, a harmadik sajnos keveset ér rá (kicsit túl hízott).

Szeretem ha van mit fogni, de nem szeretem ha nagyon kövér.

Szeretnék komoly párkapcsolatot de nem megy, mert nem találok olyan nőt akinek a szexuális kultúrája megfelelne nekem. (lehet csak szerencsétlen vagyok)

Mit tehetnék?



2016. okt. 25. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Keress tovább.
2016. okt. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert minden interpretációban hamis az értéked.
2016. okt. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2-es:

Szerintem nem.

Lehet, hogy azért, mert egy kapcsolattól csak annyit várok el amennyit én is adni tudok.

Mit jelent ez?

Akit szeretek, azért mindent megteszek akkor is ha nekem nem jó.

Pár példa: nem tudok elég fáradt lenni ahhoz, hogy a másikkal ne foglalkozzam, nem unom meg sosem megkérdeni a másikat, hogy milyen napod volt, még akkor sem ha számomra nem érdekfeszítő, vagy nem értem amit elmesél.

Fejfájósan is szeretkezem ha erre vágyik/vágyna, legyen hajnali 4 óra, vagy éjfél.

Olyan pózba és úgy, ahogy ő szeretné, ahogy neki a legjobb.

2016. okt. 25. 10:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor sem tehetsz mást, minthogy tovább keresel, a mostaniakat pedig leépíted. Teljesen szétforgácsolod magad és az energiáid arra erdemtelenek közt es meg boldog sem vagy/leszel. Nehéz dolgod lesz (ahogy eddig is), találni valakit, mert sok ember nem ennyire intelligens sajnos (es sokan használnak majd ki). (Ha hagyod.)
2016. okt. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Deflohelp ***** válasza:
Az átlagosnál magasabb az igényszinted és még nem találtad meg az igazit.
2016. okt. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

azért érzed, mert inkább választasz 3 szart mint 1 jót. A szex egy idő után már minőségre megy, és ha nincs meg az a minőség, akkor nem vagy kielégülve.

Szexuális kultúra meg kialakítható, de ahogy látom, neked sincs nagy, csak nagy pofád, és beéred bárkivel, csak lyuka legyen és hajlandó legyen leszopni.

2016. okt. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne olyan lányt keress, aki minden tekintetben tökéletes, mert így el fog telni az életed anélkül, hogy bele tudtál volna merülni igazán egy kapcsolatba és érzelmekbe és szerelembe. Tegyük fel, találsz eggy nőt, akinek gyönyörű a teste, jó vele a szex, de nem tud ügyesen orálisan kielégíteni, attól szerintem nem kell "dobnod". Valószínűleg Neked is van ilyen hiányosságod, nem vagy minden téren 10 pontos szexuálisan. Egy emberi lény sokkal több annál, minthogy egy ilyen dolog miatt "el kellene dobni". Ha pedig mégis erre vágysz, akkor maradj a 3-4 szeretőnél, akikben külön-külön megvannak azok, amire vágysz.
2016. okt. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tipikus példája az érzelmek nélküli dugás utóhatásának. Az ember kiürül testileg és lelkileg, de az utóbbitól a hiányérzete nem csökken, hanem nő. Ha megtalálod az igazi szerelmet, a vele töltött pásztoróra gyógyír lesz erre.
2016. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Két utolsó...

Érzelmek nélkül nem megy, és nem a hibátlant keresem.

Nekem pont eléglenne anyi, amennyit én is adni tudok.

Legyen az tiszetelet, szeretet, szerelem, szex, figyelmesség.

2016. okt. 27. 11:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért legalább itt ne kamuzz kérdező, papolsz itt olyanról, hogy "tisztelet" és 3 szeretőt tartasz...
2016. okt. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!