Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzem azt, hogy kielégít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy kielégíthetetlen vagyok?

Figyelt kérdés

Ciki vagy sem, de 3 szeretőt tartok egyszerre, és még így is kevésnek érzem.

Az egyik nem szereti az orális szexet, a másiknak nem finom a puncia de jó az orális szex, a harmadik sajnos keveset ér rá (kicsit túl hízott).

Szeretem ha van mit fogni, de nem szeretem ha nagyon kövér.

Szeretnék komoly párkapcsolatot de nem megy, mert nem találok olyan nőt akinek a szexuális kultúrája megfelelne nekem. (lehet csak szerencsétlen vagyok)

Mit tehetnék?



2016. okt. 25. 09:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem, hogy írtam volna azt, hogy nem tudnak egymásról. Mindrgyik tud a másikról, Így igen.
2016. okt. 28. 22:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!