Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Puncs.hu tapasztalatok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncs.hu tapasztalatok? Regisztralni szeretnek de félek a kamus pasiktól

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 21:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
22%

A puncstól, mint koncepció, attól is, aki ott van, akár női, akár férfi oldalon, attól is, aki ilyen társaságokba akar bekerülni, és attól meg főleg, aki ilyen társaságokban benne van és szeret is benne lenni.


"Gondolok itt hotel tulajdonos, tv-s celebek és egyebek társaságára"


Ezeknek az embereknek a társaságában lenni nem jó móka. Elkap a gyomorgörcs a bájvigyortól, a mesterkélt jó pofizástól, egymás körbenyalásától, a kötelező felvágástól...


Ne hogy azt higgyétek, hogy ami messziről csillog az közelről arany.

2019. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
29%
Lányok ha valaki Dél-Dunántúlon (Pécs-Kaposvár) ilyesmiben gondolkodik bátran írhat :)
2019. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%
Én 1 évig voltam sugar baby amíg az egyetemet fizetnem kellett. Van ennek persze háttér története ezt nem sorolom most. A lényeg h tulajdonképpen egyetlen férfi volt komoly szándékú. A többinek űrítésre lettem volna csak jó. Igyis 4 hónapig kerestem. De ha szeretnéd megadom a férfi ottani nevét. Jó képű 40-es pasi :)
2019. nov. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos bizonyos okok miatt nem tudok oda regisztrálni, pedig ilyen lány, nő engem is érdekelne. A baj az hogy mind a két oldalon vannak kamusok, nem puncson ismertem meg de volt hogy a lány a második találkozóra nem jött el pedig le volt foglalva a szoba és én már a tali helyszínére utaztam, ráadéásul nem is szólt, én hívtam hogy merre van, és akkor közölt hogy nem ér oda..
2019. nov. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
28%
Pedig kamus nőből messze több van... :D
2019. nov. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is tudnátok infót adni, hogy melyik “társaságot”, kit, hol merre keressek?😁 vagy esetleg tényleg sugardaddynek való pasikat😅

Köszi a segítséget!

2019. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne, ha valaki tud ilyen embert. 18/L
2019. nov. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a lényeg, hogy van-e ilyen ember, mert van... Hanem hogy te, mint sugarbaby, tudsz-e többet nyújtani, mint egy másik, vagy egy átlagos nő, ergó van-e alapja az egésznek. :) Az a gond ezzel, mint azzal, hogy valaki luxusprostinak gondolja magát, de nincs hozzá semmi alapja...

Egy luxusprosti több nyelven beszél, egyetem végzett, van saját gondolatvilága, tájékozott, emellett foglalkozik a testével, hisz ebből IS él.

Egy sikeres sugarbaby-nek is le kell tennie valamit... hisz neki jellemzően sulira kell a pénz, úgy hogy a szexben kell többet nyújtania, mint az átlag.

2019. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
67%

#18 Ez nem pont így van ahogy gondolod. Inkább pénzes emberek barátnőt "vesznek" maguknak, mert máshogy nem jön nekik össze egy normális csaj, prostizni pedig egy idő után unalmas lehet a személytelenség miatt. 🙂

A sugarbaby, sugardaddy egy nyilván való érdek kapcsolat az elejétől. Ki akar ilyenben lenni életvitel szerűen? Az akinek nem jutott jobb.

2019. nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az anyagi támogatás miatt szeretnél regisztrálni az oldalra, nem pedig komoly kapcsolat gyanánt. Egy korábbi hozzászóló írt igazságot: néha tényleg az olcsóhuszárok vannak ott fent, akik 20 ezerért 10-szer szeretnének szexet kapni. Ez sokszor tényleg az a kategória, akiknek egy erotikus masszőr vagy szexpartner túl drága. Szóval a nagyrészüktől nem várnék semmit sem a puncson a pasiknak. Sokan azért választják inkább a rosszlányokat és társait, mert még egy gyengébb hónapban is összejön a 600-700 ezer bevétel, szóval minek bohóckodjanak a puncson.


Természetesen kivétel akad, nem kevés, ha csak egy állandó pasit keres az ember maga mellé "olyan" kapcsolatra, de sokszor kitartónak kell lenni.

2020. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!