Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap este egy szórakozóhelye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este egy szórakozóhelyen megismerkedtem egy fiúval, és utána kocsiban szexeltünk. De nagyon kényelmetlen volt. Ötletek hogy hogy lehet kocsiban elférni? 19L

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Utólag már nem mindegy?
2019. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Az első ülést hátra tolja és szemből beleülsz. Vagy a hátsó ülésen szemből vagy háttal beleülsz.

Nagyon romantikus alkat lehetsz ha az első este megdugatod magad egy kocsiban.

2019. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Neked ez most a legnagyobb gondod?

Én nagyobb gondnak érezném azt h azonnal odaadtad magad egy idegen pasinak.

L

2019. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kis kocsiban kéne szexelni, hanem egy nagyobba ahol van hely is.
2019. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Hagyjátok már kamu az egész
2019. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb méretű autóban vagy mikróbuszban több a hely! De akkor sem lesz olyan mint otthon a franciaágy!
2019. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb autót kell vásárolni.

Városi terepjárók <3

2019. nov. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Egészségedre, azért remélem óvszert legalább használtál :)

Vagy az első ülést hátratolod és lovagló póz, vagy az összes első ülést előrehúzod és hátulról vs. lovaglás - de ettől még baromi kényelmetlen lesz.

2019. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a kocsiban szoktam du..ni hanem kocsikázunk egy kicsit és ha megvan a hely ahol egyedül vagyunk felültetem a motorháztetőre jó meleg nem fázik fel a feneke a leányzónak vagy ha megfordult akkor a hasa és a cicik vannak melegen

Sok csajnak bejön nem is gondoltam először

2019. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hátsó ülésen lovagolni, vagy hátulról csinálni simán lehet, ha normál testalkatotok van
2019. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!