Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a nő sokáig nem szexelt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő sokáig nem szexelt, akkor mennyire kiéhezett?

Figyelt kérdés
Tompít-e a maszturbálással, vagy az hosszú távon se segít.
2019. okt. 29. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Nálam ez nem attól függ, hogy mióta nem szexeltem.

Mikor az exemmel szakítottunk és nem volt a láthatáron más, akkor nem különösebben hiányzott a dolog, nem is nagyon jutott eszembe maszturbálni. Mióta újra van kapcsolatom, azóta meg ha nem vagyunk együtt, egyfolytában hiányzik, hiába szexeltünk előtte nap háromszor...gyakorlatilag minden nap kell önkielégítenem, mert különben el se tudok aludni:D

2019. okt. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nincsenek olyan tüneteink mint a pasiknak. A maszturbálás sokat segít de csak ha van segédeszköz legalább. Nagyon sokáig felesleges az önmegtartóztatás. Én 3 évig nem szexeltem és már bánom kicsit.
2019. okt. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hu, en nagyon
2019. okt. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Én 22 éve nem szexelek, de nem mindig vagyok kiéhezett :DD menstruáció után vagyok a leginkább, olyankor is szoktam a legtöbbet maszturbálni.
2019. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Időszakonként változik. Két hónapja nem láttam már a páromat és volt olyan hétvége amikor nagyon durván rámjött, ezzel keltem már, képzelegtem reggel. Ilyen esetben párom mindig segített mikor itt volt mellettem de most nem tudott és borzalmas volt! Aztán szerencsére másnapra elmúlt. Azán megint eltelik egy adott idő és újra kezdődik.. És nem segít a maszti sem olyankor.Sajnos!
2019. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Már exemmel sem nagyon kívántam a szexet, utána sem. Ez kb 2 év volt. Aztán összejártam egy pasival, aki nagyon értette a dolgát. Azóta megőrülök a szexért.
2019. okt. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kiéhezett vagyok olyankor!

A maszti is jó, de hosszabb távon kevés! Minden segédeszköz "érdekes" egy ideig, de nem igazán pótolja a "gyárit"

2019. nov. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!