Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányt jobban izgatja az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányt jobban izgatja az anális szex mint a vaginális? Mennyire gyakori? Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés
Természetesen a vaginálist is szeretném kipróbálni egyszer, de valahogy nem izgat úgy mint az anális. Mikor volt barátom, ő szerencsére mind a puncimat, mind a fenekemet megujjazta, nem kellett külön kérni rá hogy a fenekemet is. Viszont félek hogy gáz lesz ha összejövök egy pasival, és mondanom kell neki hogy a fenekemmel is foglalkozzon. Mármint szűz lányoknál nem ciki ez? Hogy még vaginális szexben sem volt részük, de az análist szeretnék először megtapasztalni. Illetve sok barátnőm mondja hogy a pasijuk teljesen elzárkózik az anális szextől. Szóval van rá valamennyi esély hogy én is kifogok egy ilyen pasit. Nincs erre valami "taktika" hogy kiszűrjem? Természetesen nem azért mert nem jönnék össze vele ha nem lenne rá hajlandó, inkább azért hogy ha "kiszűrtem" hogy nem hajlandó rá, akkor ne is kérjem meg.
2019. okt. 27. 21:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy szűrd ki ahogy az én barátnőm is tette. Azt mondta hogy szűz még és a nőgyógyász is a fenekén keresztül vizsgálja. Egyből rájöttem hogy popsiba akarja és a puncija a tabu.
2019. nov. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Almom egy ilyen szűz csaj és csak örülnék neki ha így szeretné !!
2019. nov. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!