Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányt jobban izgatja az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányt jobban izgatja az anális szex mint a vaginális? Mennyire gyakori? Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés
Természetesen a vaginálist is szeretném kipróbálni egyszer, de valahogy nem izgat úgy mint az anális. Mikor volt barátom, ő szerencsére mind a puncimat, mind a fenekemet megujjazta, nem kellett külön kérni rá hogy a fenekemet is. Viszont félek hogy gáz lesz ha összejövök egy pasival, és mondanom kell neki hogy a fenekemmel is foglalkozzon. Mármint szűz lányoknál nem ciki ez? Hogy még vaginális szexben sem volt részük, de az análist szeretnék először megtapasztalni. Illetve sok barátnőm mondja hogy a pasijuk teljesen elzárkózik az anális szextől. Szóval van rá valamennyi esély hogy én is kifogok egy ilyen pasit. Nincs erre valami "taktika" hogy kiszűrjem? Természetesen nem azért mert nem jönnék össze vele ha nem lenne rá hajlandó, inkább azért hogy ha "kiszűrtem" hogy nem hajlandó rá, akkor ne is kérjem meg.
2019. okt. 27. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez a kérdés kamu, de a legtöbb pasi örömmel csinálná neked análisan, megnyugodhatsz.
2019. okt. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, tényleg nem kamu, de számítottam az ilyesfajta válaszokra.
2019. okt. 27. 22:04
 3/12 anonim ***** válasza:
20%

Kamu!

Szerencsétlen

2019. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekem ez lenne a legjobb ha ilyet kérne tőlem egy csajszi és nagyon izgató !!
2019. okt. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Gáznak nem gáz, de elég ritka. Mégha praktikusság vezérelné, hogy ne legyen terhes.
2019. okt. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ritka ha valaki igy szeretnè de mègha nem szűz akkor is ! Mondjuk nekem mindig ilyen lany volt izgatobb!
2019. okt. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ritkák az ilyen lányok :(
2019. okt. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha létezne ilyen lány, mert ilyen lánnyal szeretnék összejönni.
2019. okt. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A gyakoriságát nem tudom megmondani, de itt vagyok és gyarapítom a számukat 1gyel. Mielőtt elveszítettem volna a szüzességem, már volt részem rendes anális szexben is.


Ui.: Már nem vagyok szűz és van párom, szóval el innen a privikkel.

2019. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka ilyen nő !Nekem álmom egy ilyen csajszi!!
2019. okt. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!