Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagban a negyvenes nőknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagban a negyvenes nőknek is ugyanolyan szűk a hüvelye mint egy 18-19 éves csajnak?

Figyelt kérdés
2019. okt. 27. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyénfüggő. A logika alapján nem, de nincs statisztikai nagy alapom igazából, egy 40 feletti nővel voltam együtt, neki feszes volt a hüvelye.
2019. okt. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
"Legjobb" esetben is nagyon minimálisan tágabb.
2019. okt. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Én 40 vagyok és tág. 2 gyerek..mindkettő csaszarmetszes
2019. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan 40-es nő volt, aki igazán szűk volt, talán az egyik legszűkebb csaj akivel valaha is szexeltem, de ő a hüvelytornának köszönhette:) Mondta, hogy a szülés után kezdte el, mert problémája volt a szülést követően.


A fiatal csajok általában jó szűkek, szinte mind akivel voltam. Egy két kivétel volt csak aki kettőnél több ujjal is kényelmesen volt ujjazható. Azért a 30-40es "kategória" főleg szülés után, már messze nem olyan szűk, mint a fiatal csajok, viszont szopásban jobb tapasztalataim vannak az idősebb korosztályt illetően:)

2019. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez attól függ, hogy mennyire tartja magát karban. pl hüvelytorna. De az is számít, hogy mennyit és milyen gyakran szexel, sőt hogy a pasinak mekkora volt. Jártam egy 53 éves nővel akinek eleinte ugyanolyan szűknek éreztem mint a régi barátnőmnek aki mikor jártunk, 25 éves volt. Viszont csak eleinte, mert pár alkalom után érezhetően tágult mindkettő.

44F

2019. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már túl vagyok a negyvenen egy ideje és nem tág.Hüvely torna segít.
2019. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig szuk voltam

3 szules utan is az maradtam 😄

2019. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen egyénfüggő, attól is függ szülésnél volt-e gátmetszés és milyen munkát végzett a sebész.

Egyébként: Kegel-gyakorlatok... Miért érdekel, hogy mennyire "szűk" a partnered, Te legyél jó, figyelmes, ha elvársz valamit akkor adj is.

2019. okt. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A gatmetszes max a bejaratott szukiti nem a huvelyt.
2019. okt. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én mindig extra szűk voltam. Negyvenes vagyok.
2019. okt. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!