Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amelyik fizetős lány azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik fizetős lány azt írja, hogy túlsúlyosakat nem fogad az alatt mit ért?

Figyelt kérdés
Csak a kövéreket vagy BMI index alapján túlsúlyosakat? Ha én 183cm magas vagyok és 98 kg az hova tartozik?
2019. okt. 27. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
19%

Kövér vagy. Én magasabb vagyok, es majdnem 20kg-mal kisebb. A vállam pedig van olyan széles, mint a tiéd (ezt látatlanban is kijelenthetem).


Persze szexért nem fizetnék. Akkor már inkább nekem fizessenek érte

2019. okt. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Nyilvánvaló hogy a BMI alapján értendő. Egy sportos izmos férfit nyilván nem küldenek el,de ha odamész úgy, hogy több a zsír mint egy disznón nyilván elküld.


Sokkaknak vannak itt tévképzeteik a lakásos lányokról. Csak ezért mert nekik belefér a pénzért való szex attól még nem válnak tárgyakká amit bárki megvehet.


Ha valaki igénytelen az felejtse el ezt a fajta szórakozást (is).

2019. okt. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%

De, tárgyak. És ők döntöttek úgy, hogy beárazzák magukat.


Ezzel a magassággal és súllyal egy férfi még nem kövér.

2019. okt. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem is mindegy nekik hogy sportos testalkatu, vagy nagydarab csávó megy hozzájuk?? Egy a lényeg nekik hogy fizessenek..
2019. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Az a baj ezzel a felfogással #3 , hogy csak még mélyebbre visz téged. Minél jobban látszik rajtad a frusztráltság annál jobban elutasítanak a nők.
2019. okt. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Mi köze bármi frusztrációhoz annak, hogy az ember nevén nevezi a dolgokat? Aki pénzért szexuális szolgáltatást nyújt, az prostituált.
2019. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
5: annyira nem bánom, ha elutasítanak a nők. Lévén, hogy heteroszexuális nő vagyok.
2019. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Kövér vagy.
2019. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Kövér vagy!


Végre eljött az az idő hogy a luzerebb pasik már pénzért sem kapnak szexet! 😂

2019. okt. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A kövér az azt jelenti hogy hájas és nem azt hogy van rajta felesleg. Gondolom nem akar rossz szolgáltatást nyújtani és csak könnyebb odaadónak lenni egy vonzóbb partnerrel.
2019. okt. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!