Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltál már olyan fizetős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már olyan fizetős lánynál, aki flegma volt veled?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor ez miben nyilvánult meg.

2019. szept. 21. 05:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A péniszem méretén viccelődött kicsit, megkérdezte hogy szűz vagy még. És addig nem nyúlt hozzám ameddig nem igazoltam hogy már felnőtt vagyok, szerinte gyerekesen néztem ki. Nekem nagyon rossz élmény volt. Azt hittem a prosti több önbizalmat ad majd nekem hogy csajozzak de csak kevesebb lett azóta!
2019. szept. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is az volt mint az elsőnek! Kicsit gúnyolódott a farkam méretén (14/4)
2019. szept. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ha ennyire bunkó, meg kellett volna baszni egy nagy vibrátoros műfasszal hogy sikítozzon. +csiklóra rögzíthető vibrátorral.

Meg kell kérdezni, hogy bdsm műfaszos dologba belemegy-e..

2019. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt... inkább a TP-ben merült ki. Vagy abban, hogy a telóját nyomkodta miközben dugtam... Volt néhány nagypofájú is...
2019. szept. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, az alkatomra és a szerszámom méretére tett megjegyzéseket (kövér vagyok, vékony+ rövid penisszel). Ő volt az első lány akihez mentem. Utána hónapokig nem volt bátorságom mást felkeresni. Utána viszont nagyon szerencsém volt, akihez mentem nagyon nagyon kedves volt, és élőben meg szebb is mint a képeken. Tényleg egy tündér, nem is kísérleteztem mással azóta se, hozzá járok havi 2-3 alkalommal.
2019. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem volt flegma,csak amikor meglátta,hogy körül vagyok metélve,előadta,hogy natúrfranciát nem csinál az én érdekében,mert érzi,hogy a herpesz kezd előjönni a száján!
2020. ápr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!