Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetnék flegma p ....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék flegma p . Csa a szexben? Ha alapvetően nagyon kedves típus vagyok?

Figyelt kérdés

Barátom már nem először mondta h izgatja ha egy nő flegma. Persze tudom mit jelent a szó és hát mindenkit erre nevelnek gyerekkorában h ne ilyen legyen na de mit csináljak csak a szerepjáték kedvéért?

Párom nem egy beszédes típus szóval nem könnyű kitalálni mi jár a fejében.


2019. szept. 12. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom de qrvjó első kommentelőnek lenni
2019. szept. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
A flegmát én se értem. Esetleg arra tudok gondolni hogy k*vásabb. Mondjuk kutyapózba kapaszkodjon a hajadba (óvatosan). Sokan izgulnak arra is ha a nő nyakát foghatják, persze nem erősen, azt is csak óvatosan, megbeszélve. Ilyenekre tudok gondolni.
2019. szept. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszédes típus vagy sem, ha nem mondja meg konkrétabban mit akar akkor nehéz lesz kitalálni, a szex nem a barkochbázásról szól, elvégre felnőtt emberek csinálják.

Egyébiránt azt csináld, abba menj bele ami számodra is vonzó és nem feszít. Nem kell mindenáron megfelelni a másiknak, adni és kapni, erről szól a szex, de csak olyan keretek között ami még neked is "belefér".

2019. szept. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen légy kiszámíthatatlan, annál nincs nagyobb flegmaság akkor majd jól meglepődik. Elkezd símogatni akkor szólj be hogy "te csak ennyit tudsz Hombre?" pl Vagy, ha jól benned van és amúgy jól tolja, akkor ha azt mondod neki hogy "kisiskolás vagy?" tuti kiakad..
2019. szept. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig jó lenne tudni, h pontosabban mit jelent nála az h a szexben legyél flegmább. Próbáld megkérdezni tőle, mert így h várja h teljesítsd a kívánságát, ha nem mondja el konkrétan h mit takar nála ez a szó.

L

2019. szept. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne legyél az legyél olyan pasival ki a kedves Nőket keresi!és akkor megérdemlitek egymást valójában...
2020. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
miért a flegma pi.csák-kedvesek sex közben?:)
2020. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!