Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kis mellű nők egyáltalán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kis mellű nők egyáltalán nem szólhatnak a kis farokért, mert akkor mi is visszaszólhatnánk az ő méretük miatt?

Figyelt kérdés

Valahol igazságtalan, hogy csak a férfiak feszültek a méretük miatt, a kis mellű nők hogy vannak ezzel?


Ha nekem bejönnek a kis mellűek is, akkor nekik is jöjjenek be a kis farkúak, és ne a méretet nézzük.


2019. okt. 27. 08:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A #2-essel is egyetértve, szimplán szűklátókörű aki méret alapján választ, s kifejezetten bunkó aki méretek miatt megszól másokat - akkor ne kezdjen vele és kész (ha olyan sokra tartja magát). Egyébként a nőknek nem a méret a legfontosabb, hanem az ember.
2019. okt. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%

1. Ez nem így működik, hogy a kis mellűeknek kizárólag a kis farkúak, a nagy mellűeknek meg kizárólag a nagy farkúak jönnek be, és viszont.


2. A két szervnek alapból is eltérő a jelentősége. A szex szempontjából egy faroknak sokkal fontosabb szerepe van, mint a melleknek.

2019. okt. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%

Régen, ha megtetszett egymásnak két ember, akkor elmentek randizni, majd a egy idő után eljutottak az ágyig. Mindenkinek akkora volt fent és lent, amekkora. Az egyik fél azt fogadta el, ami a másiknak volt. ( Természetesen nem mikropéniszről beszélek)


Ma a fentiek alapján, ellenben akkor úgy történik az első randi, hogy a nő felfelé húzza a férfi pedig lefelé tolja a textilt. Ha mindkét félnek tetszik, amit ott lát, akkor kezdődhet az ismerkedés, ha nem akkor pedig elválnak az útjaik.

Tehát nem az a lényeg mennyire szerethető az ember, hanem, hogy megfelelő méretű-e a lökhárító és a bré. Hmmm...

2019. okt. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
29%

Kis mellű nő vagyok. Kicsi de szép és formás, kifejezetten szeretem őket. Soha nem volt velük problémám, eszembe nem jutna pl nagyobbítani. Akinek nen tetszi, keressen mást.

A kicsi pénisz számomra nen izgató, és a funkcióját sem tölti be. Lehet rám haragudni ezért, nem érdekel. Nem szóltam le senkit a mérete miatt, de volt már akitől az első szex után elköszöntem, mert nem működik vele. Ez van. A kicsi farok nem csak vizuálisan más mint egy nagy, hanem fizikailag képtelen arra amire egy nagyobb. Kis mell esetén erről nem beszélhetünk, az pusztán vagy tetszik, vagy nem. A pénisznek funkciója van amit be kell töltsön, ha arra képtelen akkor az nem az én hibám, és rosszul érezni magam se vagyok hajlandó. Mindemellett azt vallom, hogy kifejezetten toleráns vagyok, volt már párom akinek rövidebb volt az egyik lába, volt pocakos, volt pattanásos, volt szemüveges kopaszodó, ettől ők is jó emberek és jól éreztem magam velük. Nem a külsőségek miatt nem működött ami nem működött. De ha valami nem működik, akkor ott időpocsékolás minden további perc. Ha a szex nem működik, vége. Kicsi farokkal nálam nem működik. Ennyi.

2019. okt. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
Nagy bunkóságnak tartom egy csajnak beszolni a mellei miatt, viszont egyetértek veled. A férfiak a közbeszédben is mindig alázva vannal, gondolok itt azokra, aki gyorsan elélveznek, vagy kisebb a péniszük. A nők ezeket mind szóvá teszik, mindig a férfi a hibás, ha ezek miatt nem jo a szex. A nőt soha nem illik, és nem is szokták megsérteni, hogy amúgy túl tág a puncija, nem szép a melle, stb. Mindig a férfi kell elvigye a balhét.
2019. okt. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
7%
3. én kimondottan a kis melleket szeretem, és a farkam nem kicsi!
2019. okt. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
33%

"Ha nekem bejönnek a kis mellűek is, akkor nekik is jöjjenek be a kis farkúak, és ne a méretet nézzük."


A két dolog nem ugyan az! A mellek csak "díszek". A farok pedig az aktus meghatározó része. Ha az nem elégségesen nagy, akkor a nőnek nem lesz orgazmusa. Persze lehet 1 méteres is, ha nem tudod használni, a nőnek akkor SEM lesz orgazmusa.


Te meg valahogy csak eldurransz, akármekkora is a farkad.


(Ezt pasiként mondom. Mellesleg valóban igazságtalan a jelenlegi fennállás. Tiltsák be a mellplasztikát!)

2019. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
4%
Ja, és mielőtt valaki azt hinné... Nem, nincs kicsi farkam. Egyáltalán nem kicsi. Csak nem tartom korrektnek, hogy a csajok egymás közt a férfiakat farkuk méretével jellemzik (mint kulcs mező egy SQL bázisban)
2019. okt. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
44%

Lepontozhattok, ettől még a nők 95%-a így gondolja ahogy én. 14-es voltam...

:)

2019. okt. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a nők is elég feszültek a méretük miatt, másként nem hordana annyi nő push-up melltartót. A legtöbb kis mellű nőben is ott van a gondolat, hogy vajon a srác elég nőiesnek fogja-e gondolni meztelenül, stb.

A farok kérdés kicsit más, de szerintem csak részben. Egyrészt a méret tényleg egy tényező (a sok közül), ami közvetlenül befolyásolja hogy mennyire élvezetes a szex (az ideális minden lánynak más és nem azt jelenti, hogy minél nagyobb annál jobb).

Másrészt viszont szerintem mindenkinek kicsit magába kéne néznie, hogy a "preferenciáit" mennyire befolyásolják az előítéletei. Lehet, hogy néhányan azért nem tudják élvezni a kisebb farokkal a szexet, mert nem tartják elég férfinak miatta a srácot. Ilyen esetben én nem tartom többre az illetőt olyannál, mint aki azért viszolyog a négerekkel való szextől, mert hogy ők "állatok". És ne értsen félre senki, a férfiaknak ugyan úgy magukba kéne néznie. Az élvezetes szex félig meddig fejben dől el, főleg nőknél de férfiaknál ugyan úgy.

2019. okt. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!