Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kis mellű nők egyáltalán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kis mellű nők egyáltalán nem szólhatnak a kis farokért, mert akkor mi is visszaszólhatnánk az ő méretük miatt?

Figyelt kérdés

Valahol igazságtalan, hogy csak a férfiak feszültek a méretük miatt, a kis mellű nők hogy vannak ezzel?


Ha nekem bejönnek a kis mellűek is, akkor nekik is jöjjenek be a kis farkúak, és ne a méretet nézzük.


2019. okt. 27. 08:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Te teljesen el vagy szállva.
2019. okt. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Az már eleve nagy probléma, ha bármelyik fél a méret alapján választ magának partnert.
2019. okt. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
Nos, kismellű nőként nekem nem jönnek be a kisfarkú pasik. Szimplán azért mert nem. Nincs mit kifejteni rajta. A kismellel 10ből 8 pasinak semmi baja nincs, szóval nem emiatt lesz komplexusom.
2019. okt. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
senkit nem jogos leszólni a genetikája miatt.
2019. okt. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#2: engem koppintott már le nő azért, mert azt mondta, neki számít a méret, pedig nem is nagyon tudhatta, nekem mekkora. Bár 8 év eltelt, az illetőnek azóta sincs komoly kapcsolata, szóval neki alapvetően a személyiségével lehet probléma, a többi csak kifogás. Lassan kicsúszik a gyerekvállalás korából is, utána meg idősen, magányosan gondolkodhat, milyen feltételei voltak.
2019. okt. 27. 08:34
 6/21 A kérdező kommentje:
#3: lehet, hogy 10 nőből 8-nak nincs baja a kis pénisszel sem... amúgy ha bejövök, és randizunk 5x, mielőtt lefeküdnénk, érdekelne, honnan tudod, hány cm. Meg kell mondani az első randin, és csak úgy lesz második? Vagy már előtte mondjam meg, és csak akkor lesz első randi?
2019. okt. 27. 08:36
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

A farok egyik FONTOS funkciója,hogy a hüvelybe kerülve azt kitöltve és/vagy megfelelő helyen dörgölve okozzon élvezetet.

A mell nem ilyen. Az max azért érdekesyha valaki mellsexet is akar,és kicsi hozzá,de ez NEM létszükséglet.

2019. okt. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
4%
Ezt természetesen általánosságban mondtam. Szóval ha választani kell egy 14cm és egy 18cm között, értelemszerűen a 18cm-t választom. Igen, lehet bejön a pasi fizikailag, de ha kicsi a farka az nem. Nekem valahogy sosem volt élvezetes kisfarkú pasival a szex, ezért nem is tartott sokáig a kapcsolat. Persze nem ítélem el ha egy nőnek a kis farok jön be, mindenkinek a maga dolga.
2019. okt. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

# 7

Lehet, hogy tényleg így van, ahogy írod, viszont akkor valami nem stimmel. Miért lehet azt olvasni nagyon gyakran, hogy pusztán a szextől a nők nem tudnak elélvezni. Kell nekik még ehhez némi csikló ingerlés. Szerintem nem a méreten múlik a dolog.

2019. okt. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
12%

"A farok egyik FONTOS funkciója,hogy a hüvelybe kerülve azt kitöltve és/vagy megfelelő helyen dörgölve okozzon élvezetet.


A mell nem ilyen. Az max azért érdekesyha valaki mellsexet is akar,és kicsi hozzá,de ez NEM létszükséglet."


A farok funkciója a megtermékenyítés és nem az élvezetokozás.

Az élvezetokozás pedig ugyan úgy nem létszükséglet, mint a mellszex.


A víz, az létfontosságú, de a fentiek nem.


Ráadásul ha mindenképp az élvezetre akarod kihegyezni a dolgot, akkor inkább a vastagság számít mint a hossz.

2019. okt. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!