Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rendszeresen sportoló csajok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeresen sportoló csajok milyenek az ágyban?

Figyelt kérdés
Jobban/többször kívánják a szexet? Vagy nedvesebbek? Bátrabban viselkednek (melltartó levétel, szőrös punci szégyenlősség meg ilyenek)?

2019. okt. 25. 00:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Nagyjából pont olyanok mint a rendszeresen kevésbé sportolók, azzal, hogy tovább bírják "szuflával" és egészségesebbek, ruganyosabb a testük. Úgyhogy kedves lányok igenis tessék sportolni :)
2019. okt. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amiket írtál az nem a sportolástól függ. Viszont amikor rendszeresen sportoltam sokkal tovább bírtam "erővel". Jobban tudtam magam megtartani, és hajlékonyabb voltam.
2019. okt. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Lomhák, mert elfáradnak a sok edzéstől. :D
2019. okt. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobban szeretik magukat mutogatni azok akik megvannak elégedve a testükkel és jobban bírják tartani magukat egyes pózokban. Nedvességre szerintem nincs hatása.
2019. okt. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Magamon tapasztalva sokkal energikusabb vagyok s kívánósabb is
2019. okt. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy valaki sportról, miért lenne -szörös a puncija nem értem az összefüggést..


Amikor nem sportoltam jobban kívántam a szexet a nedvességgel nincs gond meg úgy a szexel se de akkó tudtam volna mindennap most elég a héti 3-4 szex. Szégyenlős meg eddig se voltam lakáson belül a párom partnerem előtt, nyilván az utcán nem fogok vetkőzni. De strandon öltöztem át úgy hogy ketten fogtak elől hátul egy törölközőt.. NO para

2019. okt. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez sportág függő is. Pl én olyan sportot űzök hogy hajlékony vagyok, ez gondolom előny. Viszont az osztálytársaim (nem mindenki) aki mást csinál ők elég merevek, van aki meg a futást is alig bírja. Szóval ezt nem hinném hogy így általánosságban kéne mondani.


Meg szerintem a cigaretta is hasonló. Aki csinálja ő se bírja annyira pl a futást akkor gondolom az ágyban se olyan élénk.

2019. okt. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Háfra Noémi, Márton Gréta, Faluvégi Dorottya, Bánfai Kira, Kovacsics Anikó és társai leqrása után megmondom.
2019. okt. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
a sport erőssé, kitartóvá, magabiztossá tesz, és ez mind jó tulajdonság ha a szexet nézzük
2019. okt. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem a sporttol függ ez. Viszont amióta rendszeresen járok edzeni sokkal jobban tetszem magamnak emiatt nem feszengek.
2019. okt. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!