Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogyha szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha szexuálisan nem éltek még át valamit, akkor el sem tudják képzelni hogy mással is megtörténhet? (Főleg hitetlen férfiakra gondolok)

Figyelt kérdés

Pl sok lúzer, szerencsétlen, vagy simán csak alacsony partnerszámmal bíró férfi nem tud sok mindent elképzelni és ha meghallja valaki más szexuális sikereit, egyből kamut kell ordítania. Miért?


Sok srác nem tudja elképzelni még azt sem, hogy létezik valódi egyéjszakás. Amikor tényleg aznap ismerkedtek meg és szexeltek is egyből egymással. Vagy nem tudja elképzelni hogy egy férfi úgy hármasozzon két nővel, hogy egyik sem a barátnője/felesége. Vagy nem tudja elképzelni, hogy egy férfi tényleg lehetett 50-100-200 nővel is úgy, hogy egynek sem fizetett a szexért és nem is milliárdos. Vagy ha már egy férfi nem jóképű, nem gazdag és szép barátnője van, akkor az biztos kamu. De még olyan is van, hogy egy jóképű srácnak nem hiszik el, hogy tartósan sikertelen a nőknél, mert szerinte aki jól néz ki, annak biztos van nője mindig.


Szóval ezek miért vannak? Csak mert vele nem történnek meg adott dolgok, miért nem tudja elképzelni, hogy másnak teljesen más élete van és ilyen dolgok attól még történnek a valóságban, csak éppen nem ővele?


2019. okt. 24. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sok olyan dolgot megéltem a szexben, ami nem mindenkinek adatik meg. Nem is nagyon hiszik el, mert mindenki csak azt akarja elhinni, amit már megtapasztalt.

Így aztán nem is szoktam elmesélni, mert az engem nem érdekel, hogy valaki kételkedjen, mert még keveset tapasztalt. (telesen jó a kérdés, nagyon életszerű!)

2019. okt. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

" lúzer, szerencsétlen"

Mi ez a sok minősítés, degradálás? Kicsit válogasd meg a szavaidat, te paraszt! Csak mert te szétkefélted a fél világot, már valamiknek gondolod magad?

Még beteg is vagy. Azért, mert te három nővel akarod, szerinted mindenki erre vágyik? Egyáltalán nem. Egy bunkó, buta ember vagy.

Az ilyen bunkó kérdezők miért vannak?

2019. okt. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt en sem tudom, de roppant idegesito.

En is megkaptam mar egy kerdesre adott valaszomra hogy tuti kamu, ja meg amugy tuti pali vagyok. (Amugy lany)

Mindezt azert mert leirtam egy pozitiv kulso tulajdonsagomat es mar rogton hihetetlen es nem lehet igaz. De kerdem en... ez egy anonim oldal... mi ertelme lenne hazudni mikor senki azt se tudja ki vagyok egyatalan, tehat ertelmetlen lenne kitalalni dolgokat amik nem is igazak. De szokd meg, a gyakori ezen kategoriajat 95%ban kis luzerek uraljak, maradt kb 5%-nyi normalisabb ember. Idodet se pazarold rajuk😂

2019. okt. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Mert a mai világban már minden a hazugságokon alapul. Olyat is mondanak, ami nem igaz. Nem mellékesen, a 2-esnek igaza van!
2019. okt. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Ó a ketteskénknél előbujt a szint :D ugye akire igaz amiket leirtál, az egyből ugrik rá brühühü
2019. okt. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok!


A kerdest egy no irta ki, csak szolok, hogy tudjatok rola...

Kb. vegigkufircolta az eletet (huszonevesen), es ide jon, amikor onigazolast / megerositest keres. A tenyen nem valtoztat, hogy egy ordas r i b i.

Irj ki meg par ilyen kerdest, ugyanugy valaszolni fogok ra. A szexualis eletedre is erosits ra, 50 pasi evente meg nem eleg, hogy az elmezonybe kerulj, igaz? :)

2019. okt. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Talan te is a kis luzer kategoriaba tartozol?
2019. okt. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
97%
Az igazi troll mindennel kötözködik, mindegy mit írsz le :) Egyébként tényleg sok a kamu "kérdés", hozzászólás. Aki x száz nővel volt már életében annak van annyi önbizalma, hogy nem kell világgá kürtölnie e nélkül is tudja mennyit ér, mire képes.
2019. okt. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!