Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugyanezt megtörténhet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanezt megtörténhet?

Figyelt kérdés
Egy előző kapcsolatom során kétszer lefekudtem az akkori párommal -nem fordított az előjátékra sok időt,hamar elelvezett és én nem mentem el,lényegében semmit nem éreztem és nem volt jó- A mostani párommal szeretnek lefeküdni már,mert nagyon szeretnénk egymasei lenni,de felek,hogy az a probléma,hogy onkielegitest végzek segedeszkozzel és hasonló helyzet alakulna ki,pedig az elojatekra nagy hangsúlyt fektetne és sok tapasztalata van már a témában velem ellentétben. Tehát konkrétan csak rám koncentrálna nem pedig magára. Mit gondoltok? Felmerülhet ugyanez a probléma,ha megfelelően és idegtépoen felizgat,majd nem elhamarkodottan rám ügyelve behelyezi a himtagjat?
2019. febr. 19. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
2019. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy meghitt beszélgetés sokat segíthet vele.
2019. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mégis min segítene kedves kettes? Nem igazán hiszem,hogy megfelelően értelmezted az alapkérdést.🙃
2019. febr. 19. 23:37
 4/9 A kérdező kommentje:

Megpróbálom érthetőbben: Meglehet,hogy az volt a hiba a korábbi kapcsolatomban,hogy nem izgatott fel megfelelően és nem fektetett rám túl nagy hangsúlyt és ezért nem éreztem semmit és ezért nem volt jó vagy azért,mert végzek onkielegitest segedeszkozzel? (Nem vibrátort használok,tehát nem arra kell gondolni,hogy megszoktam azt az érzést amit a rezgő vibrator okoz és azt a penisze nem tudta helyettesiteni)


Tehát vissza kanyarodva... az a kérdésem,hogy felmerülhet-e ugyanez a probléma úgy is,hogy a párom megfelelően felizgat és rám koncentrál?

2019. febr. 19. 23:42
 5/9 anonim ***** válasza:
A puding próbája az evés. Mindenesetre lazulj el, felejtsd el az exedet, még véletlenül se rá gondolj hogy vele nem volt jó. Ne befolyásold a tudatallatid, mert azért nem lesz jó. Ha odafigyel és te is ellazulsz, eszméletlen érzésben lehet részed.
2019. febr. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2# vagyok. Valóban nem értettem első re pontosan. Az elöttem lévő mondta meg a tutit. Elkell engedni az exet. Megfelelő partnerrel gyönyöröket fogsz átélni. A maszturbálás meg csökkenteni kell kicsit. Nem kell feladni teljesen azért!
2019. febr. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne az exeddel szerzett ,,rossz" tapasztalatodra gondolj. Vele ugy volt ahogy irtad, de nem biztos, hogy vele is ugy lesz. Engedd el magad en is ezt tudom mondani, es a gondolatot is, azt a fajta ,,felelmed", hogy vele sem fogsz erezni semmit, ugyanis ez nem biztos.

Az onkielegitest meg csokkentsd.


33N.

2019. febr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon ritka az az alkalom amikor én onkielegitest végzek,csak felek,hogy úgymond elérzéktelenedek.
2019. febr. 20. 11:04
 9/9 A kérdező kommentje:
Vagy elérzéktelenedtem*
2019. febr. 20. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!