Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem is gondoltam volna, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is gondoltam volna, hogy velem ilyen megtörténhet?

Figyelt kérdés
Eléggé ledöbbentett az amit láttam! Hétvégén pincérkedek és az egyik csaj akivel dolgozok, hát hazafele menet megláttam, hogy masztizik! Az étterem egy főút mellett van és egy erdős részen megyek az étteremhez! Vége lett a munkaidőnek, és segítettem bepakolni aztán elindultam hazafele! Csak annyit láttam elöszőr, hogy világít valami a fák között aztán megláttam, hogy masztizik! A csaj jól néz ki, de abban a helyzetben perverznek gondolt volna, ha felajánlottam volna a segítségemet! Most ezen kattog az agyan, hogy ma nem fogok bírni ránézni! Értem én, hogy egy hosszú nap után jó egy kicsit lazítani, de azért ilyet! Nem panaszkodok, mert ráugrottam volna, de akkor vagy elkezd sikítani vagy benne lett volna! Megemlítsem neki vagy hagyjam az egészet?

2018. febr. 11. 00:21
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Világító fénylőre suvickolta a punciját?
2018. febr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze,álmodj királylány!

Fantáziálj még! :D

2018. febr. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ha ma is csinálja, felvegyem? :D

Nem vagyok olyan bunkó, hogy csak úgy le videózzam! Elég jól ismerem és nem akarom ezzel tönkretenni, hogy mindenki a masztizását nézi!

2018. febr. 11. 00:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval volt egy remek esélyed, de elbénáztad :D
2018. febr. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Abban a helyzetben nem tudtam, hogy mit csináljak! És mi van, ha feljelentene vagy bármi más! Már így visszagondolva, talán oda kellett volna mennem, de nagyon hírtelen történt az egész!
2018. febr. 11. 00:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként tettszik is a csaj?
2018. febr. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok volt a kábszi, mi?
2018. febr. 11. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiatal lány este sötétben megáll masztizni az erdőszélen de kivilágítva...ahha...tök életszerű...
2018. febr. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg kamunak is nagyon gyenge...
2018. febr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
De szerencsétlen vagy
2018. febr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!