Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mi volt az eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi volt az eddig életetek során amire a legkevésbé vagyok büszkék?

Figyelt kérdés

A kategóriának megfelelően erotika, szex témakörbe.

Én pasi vagyok ugyan de elárulom. Nem húztam ki az egyéjszakás csajból mikor kérte. aztán vehettem neki 72 órásat :D


2019. okt. 21. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Idegen pasiknka küldtem meztelen képet mikor annyira nem volt önbizalmam hogy bárki dícséretét elfogadtam...

Már nem csináok ilyet, szóval NEM KÉREK PRIVÁTOT.

2019. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Megkertem egy ismerosomet egy buliba hogy vegye el a szuzessegem, ugy fajt hogy az aktus felenel felalltam es eljottem utana 2 orat sirtam.


Nem vagyok ra tul buszke

2019. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Részegen a koleszban megdugtak vagy ... sokan. Nem emlekszem hány pasi volt. Másnap nem tudtam a tükörbe nézni.
2019. okt. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Elszerettem a barátnőm pasiját
2019. okt. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
17 évesen két fiu ismerősöm megkért hogy szopjam le őket,simán megtettem
2019. okt. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Kb. 16 évesen berúgtam mint a fene, és egy ismerős csaj (én is lány vagyok) a legputribb kocsma előtt a köldökömről nyalogatta le a piát, miközben ezt végignézte a kocsma fantasztikus, jórészt 60-as alkeszokból álló közönsége.

Igazából én sem voltam szép teremtés, a másik csaj sem a jó nők táborát erősíti, de annak a sok f.nak szerintem még így is bejött.

2019. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

#6-os, én csak 30-as f. vagyok, de nekem is bejönne. Meglepődnél ha tudnád hány pasinak jönnek be az átlagos csajok. Sokkal megközelíthetőbbnek tűnnek mint az elérhetetlen magasságban pózoló pic$@'k

. De ez csak magám vélemény

2019. okt. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Hát, lehet téged minősít, ha két s.ggrészeg csaj ilyenfajta műsora bejön még 30 évesen is:D Visszagondolva meglehetősen szánalmas produkció volt. Nem is csak amiatt, hogy nem címlaplányok csinálták, hanem a részegség, a putri kocsma, meg az egész helyzet.
2019. okt. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Megbiztam valakiben akiben nem kellett volna és vissza élt vele

N

2019. okt. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Mikor a páromat egy héten két másik sráccal is megcsaltam.
2019. okt. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!