Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lennétek szívesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lennétek szívesek leírni részletesen hogy szeretitek a szexet?

Figyelt kérdés

Lehet privátban is.

Ha a sz.pást jobban szereted,mint a dugást,azt írd.

Köszönöm :)


28 L



2019. okt. 18. 08:42
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
A kérdező tuti, hogy lány! :)
2019. okt. 18. 09:15
 12/26 anonim ***** válasza:
75%

Miert lenne a kerdezi tuti pasi? Mellesleg ha pasi is, lehet ugyanugy valaszolni, mert par lany ide tevedhet es erdekelhet netan a valasz... de ehelyett valaszok helyett azt kell olvasnom hogy a kerdezo tuti pasi... naes? En viszont nem vagyok az, es azt gondolom jobb lenne inkabb kevesebb relevans valaszt olvasni mint a sok gyanusitgatast, mert speciel leszarom en, hogy a kerdezi no-e vagy sem, ha en az vagyok! :D


Toroljek a nem relevans valaszokat, MIND!

2019. okt. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
95%
12# egyetertek. Főleg ha nő vagy nem kerdezhetsz sem perverzet sem extrémet. Rögtön lepasiznak .
2019. okt. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Kedves utolsók :)
2019. okt. 18. 09:32
 15/26 anonim ***** válasza:
90%
Az utolsó valószínűleg igazat mond
2019. okt. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
90%
Köszi. Tapasztalat sajnos.
2019. okt. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
90%

A dugást misszionárius illetve kutya pózban szeretem, a lovaglás annyira nem jön be, de igény esetén partner vagyok.

Nyalni szeretek, sőt kicsit hiány érzetem van ha kimarad az előjátékból.

A szopást akkor szoktam élvezni, ha látom a csajon szívesen csinálja, nem pedig azért mert "elvárt". Aki nem szeret orálozni, annál nem erőltetem.

A lenyeléshez nem ragaszkodom, de a végén a szájba spricc az fontos. Enélkül számomra nem teljes a befejezés.

Az anális szex nem nagy durranás nekem, a popsi nyalást viszont szeretem adni (tisztálkodást követően)

A 69 nagy kedvencem.

Volt egy csaj, aki szerette ha megkötöztem, szex közben kérte vágjam (kicsit) pofon :) de ez a domináns, alázós szerep engem nem hoz lázba.

Röviden ezt gondolom a szexről.

2019. okt. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
92%

az orális szex minden formáját imádom, nyalni kifejezetten szeretek és visszajelzések alapján jól csinálom. A szopás a mindenem, rettentően felizgat. 69 és arcra ülés minden mennyiségben.

A ciciket nagyon szeretem, a ciciszex is nagyon felizgat.

Behatolás bárhogy lehet, de talán a lovagló és a kutyus a kedvenceim.

Anált nem próbáltam, nem vonz. Enyhe durvulás lehet, szeretem, ha karmolják a hátam, illetve enyhe hajhúzós, csapkodós dolog belefér.


Van, aki ehhez hasonló dolgokat szeret?


19F

2019. okt. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
durván, állatiasan
2019. okt. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
47%
Én lánnyal szeretem a szexet
2019. okt. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!