Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hallottatok már szomszédból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gd628 kérdése:

Hallottatok már szomszédból áthallatszó szex hangokat? Izgató volt számotokra?

Figyelt kérdés
2019. okt. 17. 22:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
64%
Motoros találkozón a haver új barátnője nagyon be jött nekem is. Az át bulizott éjszaka után reggel apró nyögésekre és szuszogásra ébredtem. Kb egy méterre fekhettem tőlük csak külön sátorban. A én fantáziám is eljátszott a hölggyel.... :-P
2020. márc. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
88%

Volt már olyan, hogy hajnali 2kor arra keltem, hogy az alsó szomszéd épp széjjel kúrja az asszonyát. Nos, egy iszonyú hosszú munkanap után idegesített.


Múlthéten is kb hajnali 2 körül kezdték el csinálni és jó hangosan. Barátnőm itt volt és elkezdtük mi is jó hangosan csinálni. Ki is nyitottuk az ablakot, hogy jobban lehessen hallani lent, erre a szomszéd elkezdte sokkal hangosabban és azon versenyeztünk, hogy melyikünk a hangosabb.

Másnap reggel kínos volt egy kicsit összefutni velük :D

2020. márc. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Előző, ezen behaltam. :D Ha valós, ha kitalált, jó sztori! :D Leszámítva, hogy éjjel történt, és nem feltétlen örültél neki, érthető módon.

Táborban érdekes volt hallani szexelő párokat. Hangulattól függően volt, amikor izgatónak hatott számomra. Egyszer viszont meglepődtem kissé, amikor résre nyitott sátorba belátva -kitaposott ösvény mentén- a csávó hátulról kúrta a csaját, de ha véletlen nem néztem volna oda, nem tűnt volna fel, ugyanis néma csendben csinálták.

2020. júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
71%

Engem is nagyon felizgat... :)


27F

2020. júl. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Deflohelp ***** válasza:
76%

Néha.

Persze.

2020. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
30%
Hallottam már a panelban a szomszéd párt, persze felizgatott.
2020. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!