Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hallottatok már szomszédból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gd628 kérdése:

Hallottatok már szomszédból áthallatszó szex hangokat? Izgató volt számotokra?

Figyelt kérdés
2019. okt. 17. 22:04
1 2 3
 1/26 Lazy Lover ***** válasza:
38%
Igen ki is vertem a wcn közben
2019. okt. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Régen valami szálláson. Fura volt, amúgy utáltam.
2019. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%
Igen, nagyon
2019. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szomszéd csajt többször hallottuk a szeretőjével - amíg a férje máshol volt a gyerekekkel - igen hangosan élvezett. Nem volt különösebben izgató, inkább röhögtünk az asszonnyal rajta.
2019. okt. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Igen, jo párszor hallottam a szomszèd szobábol, faháziko volt. Pár hèt múlva már egyūtt hangoskodtunk a sráccal. :) azok voltak a szèp idők :(
2019. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Persze, panelban rendszeres volt éjjel.

Annyira nem volt izgató éjjel 2-kor arra kelni hogy valaki visít...

2019. okt. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Gabeszkajoy válasza:
63%

Egyszer a csajommal pont szexeltünk. A felső lakásból ezt hallottuk

Ah ah (egyre erősebben és gyorsabban természetesen a csaj nyögte)

Aztán egy fél perc csönd

Es újra erősödött a csattogás es a nyögés

Mi csak feküdtünk egymáson és hallgattuk mosolyogtunk. picit folytattam és láttam hogy a párom is élvezi.

Aztán a végén be keményitett a pasi és szinte sikitott a lány, hogy Istenem, istenem,,,, úr Istenem!!!


Csattanó :

Másnap reggel a lépcsőházba össze találkoztunk egy kicsit idősebb jó kiállású pasival és egy középkorú titkárnő típus nővel

köszöntünk mindketten nekik és kicsit mindketten rájuk mosolyogtunk mikor a kapuban összenéztünk mind a négyen ők is mosolyogtak és tudták hogy mi hallottuk őket

Ráadásul sem előtte sem utána soha nem láttuk abban a házban ezt a párt azt se tudom hogy kerültek oda

2019. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Noren1989 ***** válasza:
63%

Igen, hallottam.


Valahogy felállt a pöcköm, edig a szomszéd csaj mentálisan nem több egy krumplinál.


Természetesen kicsaptam.

2019. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Előző lakhelyemen 1 évig laktak ott a szomszédok (előtte nem tudom, mikor költöztek oda, mindegy), ott a szőke nagyon jól nézett ki, a csávóval annyira nem illettek össze, vagy csak irigy voltam, mindegy. Szóval őket hallottam, ahogy az aktus végén a nő nyög egy hatalmasat, azt nem felejtem el.

Elköltöztem, erre már első reggelem után a nyitott ablaknál hallom, ahogy déltől kb. 30-40 percen keresztül reszelnek a szomszédban. Na, mondom, ez nagyszerű, jó helyre költöztem. Szerencsére azóta nem hallottam őket többet, talán csak egyszer. Meg már nincs is olyan jó idő, hogy nyitva legyen az ablak, meg náluk is. De itt konkrétan a fél ház hallhatta őket, elképzelni nem tudom, mit hittek, hogy nem hallatszódik-e ki.

Mindkétszer a nőt lehetett hallani.

2019. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

Igen volt h hallottam már, és kicsit fwlizgatott.

N

2019. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!