Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sracok, rossz érzés nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok, rossz érzés nektek amikor összebujva alszotok aztan felizgultok de a csaj nem kaphato mert pl almos?

Figyelt kérdés

Hogy adjatok a tudtara hogy legyen mar valami?

Ekezetekert bocs.


2019. okt. 11. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Nyilván szar érzés, ha mindig nekünk kell tekintettel lenni a másik félre, a másik érzelmeire, igényeire, és visszafelé lófasz sincs. Szerencsére, most már nem kötelező végig élni ilyen kapcsolatban az életünk.
2019. okt. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen érzés, de néhányszor elnézem, mert hát emberek vagyunk. Ha sokszor előfordul, akkor ott már vmi nem működik.
2019. okt. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Megszoktam kérni a páromat, hogy ha szexhez nincs kedve, legalább egy gyors kézimunkát végezzen rajtam.
2019. okt. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsit mindig csalódás, ha az ember szeretne valamit, de nem kapja meg - mindegy, hogy az a sex, egy program, vagy bármi más. Egy párkapcsolat viszont arról szól, hogy két ember van benne, mindkettőnek ugyanazt kell akarnia, nem arról hogy egy ember van és mindig az történik amit szeretne - ezt hívják megértésnek, elfogadásnak. Ha időnként előfordul akkor semmi gond, ha állandóan nézetkülönbség van... na akkor kell váltani.
2019. okt. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Rossz érzés
2019. okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Hát nálunk a pasimmal sohasem fordult ilyen elő :D

Nálunk inkább úgy van hogy én mászok rá és ő fáradt.

Hát olyankor én megértem igazából, utána éjjel vagy reggel szokott megdugni :)

2019. okt. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6-os, és akkor ő kelt fel éjjel vagy akkor is te őt?
2019. okt. 12. 17:02
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő engem. :)
2019. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!