Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak! Szakítottatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Szakítottatok valakivel/kiábrántultatok már azért valakiből, mert nagyon nem tetszett a puncija?

Figyelt kérdés

A sztori a következő: nem tartom magam rondának, egész normális alakom van, formás melleim, kerek fenekem, na de az intim részem az véletlen sem nevezhető esztétikusnak. És ez nem a szokásos csajnyavajgás a fél centire kikandikáló cicanyelv miatt. Nagyajkaim szinte nincsenek is, a "kicsik" inkább denevérszárnyak, mint salátalevelek. A csikló is az átlaghoz képest méretes. Na azért nem kis pénisz, de amolyan borsó nagyságú, és az azt fedő bőr sem aprócska. Az egész szisztéma nagyjából egy bulldog nem épp szépséges pofijához hasonlítható. (Képet nem küldök, szerintem a leírás elég szemléletes.)


Minden kapcsolatomban (szám szerint 3) ment a pára az első szex előtt, hogy vajon lelankad-e a téma a látványra, de eddig szerencsém volt, amiben valószínűleg közre játszik az is, hogy mind a 3 srác halál szerelmes volt, mire odáig jutottunk, ráadásul kettő szűz is, tehát élőben addig nem láttak másmilyet.


Most alakulóban van valami egy sráccal, bár nagy szerelem egyelőre egyik részről sincs, de vonzalom igen, ráadásul hiányzik a szex, szóval a lényeg, hogy nem bánnám, ha történne "ez-az". De megint előjött a szokásos parám: mi van, ha nagyon nem jön be neki?


Olyan van, hogy annyira lehangoló látvány legyen egy csajon valami, hogy egy totál kanos pasi lelankadjon tőle? Vagy esetleg utána azt mondja, hogy "na ezt aztán többet ne"?


Őszinte, de amennyire lehetséges, kíméletes válaszokat várnék


Köszi


2019. okt. 10. 00:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
te bolond vagy! amíg a srác nem tököket és lőcsöt talál ott lent,teljesen meg lesz elégedve vele. ha még érzelmi vonal is van pláne.
2019. okt. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

lol, szerintem nem, én még nem láttam ronda puncit, pedig millió meztelen nőt nézegetek minden évben interneten és olyan helyen mozgok, ahol azért gyakran látok élőben is meztelen nőt, de igazán olyan puncit amitől elmenne a szextől a kedvem még nem láttam.

Voltak nagyon szépek, ez igazi, de szerintem a legtöbb pasinak baromira mindegy maga a punci külseje, addig amíg a csaj szép

2019. okt. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
Sok szüzi mondja hogy neki mindegy. Én már láttam “ érdekeset” Amikor nagyon kanos voltam megdugtam, de amúgy nem tetszett. Nem izgatott fel.
2019. okt. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én egy bi lány vagyok, vagyis lányokhoz inkább szexuálisan vonzódom. Ne haragudj hogy én is válaszolok.

Én a sajátomat se tartom szépnek, pont azért mert láttam már sokkal szebbet és vonzóbbat. Viszont egyszer voltam egy lánnyal, aki iránt kicsit többet is éreztem. Neki sem volt az a kifejezetten szép puncija, mégis az övé tetszett a legjobban, mert hozzá tartozott. Tudom ezt egy hetero lány sosem fogja megérteni.

Pasiknál másabb, de egy lány a maga szépségével, szexuális kisugárzásával, annyira mindegy hogy néz ki lent a cicuska (én így hívom xD) mindenképp vonzó lesz, ha tényleg tetszik a lány. Sőt akit én említettem az előbb, egyenesen szerelmes lettem a puncijába...


Én legalábbis lányként így gondolom, szerintem (remélem) a fiúk is :D

20/L

2019. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Jaj csajok mit kell. Ilyenen rágódni. Szép mind a kettő fajta. Amúgy én is jobban szeretem a logos denevér vagy salátát.

150 cm lány nunija kB 3 4 cm kis ajkakkal fantasztikus volt nyalni.

Az illat az íz sokkal fontosabb mint hogy baba vagy saláta. Vagy csupasz vagy szőrös .... Meg higgy a pasik aggódnak a dákó méreten......

Csajok meg ezen...

2019. dec. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Addig nem lehet véleményezni míg nem láttuk. Dobj fel róla egy képet, ne légy szégyellős!
2020. jan. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Engem ki tud ábrándítani, az is ha folyós, vagy erősebb szagú.
2020. jan. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!