Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Uraim! Ha viszonylag frissen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim! Ha viszonylag frissen szakítottatok az exeddel, mivel emberből vagy szexhiányod lesz. Eltöltenétek egy éjszakát a régi párotokkal?

Figyelt kérdés
Tegyük hozzá azt,hogy sértve érzed magad legbelül mert kidobott meg ilyesmi..de a szükség nagy úr nálatok alapon lehet élvezni az egész procedúrát?
2019. szept. 1. 20:37
1 2
 1/17 anonim válasza:
81%
Mindkét kezem ép, csak mondom. A jobbal elég jó kapcsolatot ápolunk.
2019. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Na jó.. de egy idő után jobb lenne mér egy hús,vér nő!

Ismerkedni más nőkkel egyáltalán nincs időm.. pihenni sincs nemhogy nőzni.

2019. szept. 1. 20:46
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Az exemet pakolja meg 1 migrans csorda.Mert en nem fogom tobbet sz bizos meg ha itt konyorog az ajtomban akkor se.

32/f

2019. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Barackoshányás válasza:
0%
Nyugodtan dugd meg
2019. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő dobott ki, akkor pont pofán is röhögne, ha azzal kopognál be, hogy de legalább elégítsen ki téged, míg másik nőt nem találsz. Szereted a kínos helyzeteket, vagy mi van veled?
2019. szept. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Soha a büdös életben.
2019. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igen ő dobott ki 7 év után.. de gyakran rám ír és beszélünk.. legutóbb azt szerette volna,hogy menjek fel nála és igyunk meg valamit. Akkor nemet mondtam.(egyébként nincs senkije, és nekem sincs)

Ááááá... nem tudom.. van az az érzés,hogy férfi büszkeség..biztos tudjátok mire gondolok...? Viszont szexhiányom van.

2019. szept. 1. 21:23
 8/17 A kérdező kommentje:

Mivel nagyon rég nem láttam.. és azért csalódtam is benne.. nem tudom,hogy kívánnám-e? Lehet,hogy ezembe jutna az a sok rossz amit velem tett nem?

Viszont tudom,hogy lett egy fehérmájú akérki.. rengeteget dolgozik ffimentes munkahelyen. És nem tagadom.. párszor felhívtam éjszaka..(ahogy ő is)mindig egyedül volt otthon mert másfél órákat beszéltünk. Legbelül talán még nem felejtettem el... hmm.. de azért szerintem kielégíteném.. meg ő is engem.

2019. szept. 1. 21:30
 9/17 A kérdező kommentje:
"Tehát NEM lett egy fehérmájú" (pontosítok)
2019. szept. 1. 21:32
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Ossze fogtok ti meg jonni ujra ugy erzem
2019. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!