Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Uraim! Ha viszonylag frissen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim! Ha viszonylag frissen szakítottatok az exeddel, mivel emberből vagy szexhiányod lesz. Eltöltenétek egy éjszakát a régi párotokkal?

Figyelt kérdés
Tegyük hozzá azt,hogy sértve érzed magad legbelül mert kidobott meg ilyesmi..de a szükség nagy úr nálatok alapon lehet élvezni az egész procedúrát?
2019. szept. 1. 20:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%

egyetlen egy alkalom van, amikor az exek össze járnak szexelni, ez pedig akkor, ha nagyon barátiasan rájöttek, hogy ők nem valók egymásnak és mosolyogva szétmentek, de még megmaradtak nagyon jó barátoknak, de olyan érzelmek már nincsenek.


Akkor meg mersz még nyílni előtte, akkor még simán le tudsz feküdni vele, mert van egy barátod, akivel tudod, hogy nincs olyan érzelem, de tudod, hogy szeret mint barát, jó vele, megnevettet, jót akar, és bízhatsz benne.

2019. szept. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Lefeküdtem újra exemmel, de mi békésen, össze nem illő életstílus miatt mentünk szét. Ha kidobott volna, akkor nyilván nem.
2019. szept. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Fenébe..zavaros meg bonyolult ez az egész!
2019. szept. 2. 11:06
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel zavaros az egész, így szerintem jobb, ha hanyagolod. Érzelmileg még mindig nem zártad le, nem engedted el, stb. a szex meg csak jobban összezavar ezen a téren, feltépi a régi sebeket, reményt ad, de megvalósulást szerintem nem, így még nehezebb lesz. Tessék lezárni, elengedni, nyitni más fele!


Vagy ha úgy gondoljátok, akkor vállaljátok fel, hogy adtok a kapcsolatnak még egy esélyt, de ez csak úgy mehet, ha képesek vagytok az összes sérelmeiteken túllépni, a másik minden bűnét megbocsátani. különben felejtős.

2019. okt. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

14-es

Bölcs dolgokat írtál valóban.

Én próbáltam egy uj esélyt adni magunknak..sőt.. odáig fajult,hogy ő is elgondolkozott rajta,kérdezte,hogy szeretném miként szeretném újra stb.. én elmondtam a fantáziámat.. utána volt egy pár órás csönd.. majd írta,hogy ő nem érez most rá késztetést.. nem tudja még,hogy mi lesz.Nem tagadja,hogy sokat gondol rám,de ő már nem akar senki mellett elköteleződni.. főleg fiatalember mellett nem, (ett rám értette)mert ő már öregnek érzi magát. Ő már csak szimplán éldegélni akar és dolgozni,tanulni képezni magát. Magyarul az volt a válasza,hogy Nem tudom. Ez a nem tudom mit jelent a nőknél?

2019. okt. 8. 18:26
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

A válasza egy egyértelmű nem volt. Nem “nem tudom”, hanem hatalmas, kerek NEM.


Amúgy jól értettem, hogy ő a kapcsolat újrakezdéséről beszélt, te meg ehelyett szexfantáziákat soroltál neki, és ezután küldött el téged azzal, hogy fiatalembert nem akar már maga mellé? Mert ha igen, akkor végképp ne értetlenkedj a történteken.

2019. okt. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem nem.. nem szex fantáziára értettem a fantáziát.. hanem az újra kezdésröl fantáziáltam.

De ha a Nem tudom egyenlő a hatalmas MEM válasszal,akkor elfogadom.

Elmondom azért,hogy mi fáj kicsit.

Az,hogy ez egy hirtelen valami nála.. mintha megbolondult volna.. és eszembe jutnak a közös élmények,emlékek,összebúkások és amiket mondott,hogy neki soha nem kéne már senki,.hányingere lenne egy új ember személyétől testétől..meg,hogy mi mindig együtt leszünk.. Most meg legutóbb azt írta,mondta,hogy nem fog elzárkózni egy újabb pártól majd valamikor a távoli jövőben. Elegem van a nőkből. Jobb inkább így egyedül. A világ legmegbízhatóbb nőjéről beszélünk.. és erre ő is egy romlott felfogású nő lett.

2019. okt. 8. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!