Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak! Szakítottatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Szakítottatok valakivel/kiábrántultatok már azért valakiből, mert nagyon nem tetszett a puncija?

Figyelt kérdés

A sztori a következő: nem tartom magam rondának, egész normális alakom van, formás melleim, kerek fenekem, na de az intim részem az véletlen sem nevezhető esztétikusnak. És ez nem a szokásos csajnyavajgás a fél centire kikandikáló cicanyelv miatt. Nagyajkaim szinte nincsenek is, a "kicsik" inkább denevérszárnyak, mint salátalevelek. A csikló is az átlaghoz képest méretes. Na azért nem kis pénisz, de amolyan borsó nagyságú, és az azt fedő bőr sem aprócska. Az egész szisztéma nagyjából egy bulldog nem épp szépséges pofijához hasonlítható. (Képet nem küldök, szerintem a leírás elég szemléletes.)


Minden kapcsolatomban (szám szerint 3) ment a pára az első szex előtt, hogy vajon lelankad-e a téma a látványra, de eddig szerencsém volt, amiben valószínűleg közre játszik az is, hogy mind a 3 srác halál szerelmes volt, mire odáig jutottunk, ráadásul kettő szűz is, tehát élőben addig nem láttak másmilyet.


Most alakulóban van valami egy sráccal, bár nagy szerelem egyelőre egyik részről sincs, de vonzalom igen, ráadásul hiányzik a szex, szóval a lényeg, hogy nem bánnám, ha történne "ez-az". De megint előjött a szokásos parám: mi van, ha nagyon nem jön be neki?


Olyan van, hogy annyira lehangoló látvány legyen egy csajon valami, hogy egy totál kanos pasi lelankadjon tőle? Vagy esetleg utána azt mondja, hogy "na ezt aztán többet ne"?


Őszinte, de amennyire lehetséges, kíméletes válaszokat várnék


Köszi


2019. okt. 10. 00:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagyok egyedül ha azt mondom a punci kinézete igencsak hátúl van a listán és csak emiatt egy nőt se rúgnék ki az ágyamból.


"Olyan van, hogy annyira lehangoló látvány legyen egy csajon valami, hogy egy totál kanos pasi lelankadjon tőle?" ---> Van ha például egy pénisz lenne a helyén na még ha nagyobb is mint a férfié az biztos lehangoló lenne x)

2019. okt. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%

Engem is nagyon zavar a sajátom, rosszabb, mint a képen, szerintem mindenképp megcsináltatom majd hasonlóra...

[link]

2019. okt. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Agnarr válasza:
100%
Nem írhatok a többi srác nevében, de engem kicsit sem zavarna. Inkább érdekesnek találnám, és többet akarnék játszani vele.
2019. okt. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Most ez hülyén fog hangzani épp tőlem, de ne műttesd meg. Vagyis nyilván nekem is eszembe jutott anno, de aztán elég gyorsan elvetettem a dolgot. Egyrészt nekem hiába vágnák le a kilógó ajkakat, az elöl lévő rész, a csikó az azt fedő bőrrel ugyanúgy kiállna, semmivel sem lenne gusztusosabb.

Önmagában az a része pedig, hogy a kisajkak kilógnak, szerintem sem ronda. Szóval ha neked annyi a gond vele, hogy lifegnek, akkor no para, a nők minimum 50, de inkább 60%-ának olyan, hidd el, tudok, munkából kifolyólag több puncit látok naponta mint itt a pasik összesen:D

Arról nem is beszélve, hogy iszonyat csúnyán gyogyhat, hegesedhet, amitől persze totál érzéketlen is lehet utána. Annyit nem ér. Én is találtam eddig 3 pasit, akinek nem volt baja vele, te is fogsz. Ha meg valaki otthagy emiatt, hát ez van, nem passzoltunk össze, van ilyen:)


Ui.: mindenkinek köszönöm a válaszát, a privátokat is, sokat segítettetek. Ha van még valakinek hozzáfűzni valója, várom:)

2019. okt. 10. 00:33
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem mit dolgozol?
2019. okt. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szerintem okos vagy, nagyjából sejtheted:) Nőgyógyaszaton dolgozom, igazából mindegy, hogy pontosan milyen minőségben (nővér, asszisztens, szülésznő, orvos, műtősnő vagy bármi hasonló)
2019. okt. 10. 00:40
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd meg természetesnek, és ne aggódj ezen. Aki igazán szeret, annak így is tökéletes vagy, aki meg csak dugni akar, annak mindegy.

Pumcit max akkor utasítanak vissza, ha kirívóan ápolatlan.

2019. okt. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt a GyK-n mindig jön pár válaszoló, aki azt mondja, hogy neki a "salátás" punci nem izgató, és hogy visszautasítaná, meg hogy legfeljebb egy patront ér. De nekem az az érzésem, hogy ők még csak képen láttak puncit, és a vágyálmaikról konfabulálnak.

A százalékos arányon azért csodálkozom, mert az én szerény tapasztalatomban hétből egy ilyet találtam, de az az egy nagyon tetszik, imádom kényeztetni a "lepkeszárnyait".

2019. okt. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem cseppet sem zavarna sőt nem az átlagos egy cèl lenne mindig boldoggá tenni!
2019. okt. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

"kettő szűz is, tehát élőben addig nem láttak másmilyet"


Ez hogy jött ki?

:)

Megszámoljam, én hány fütyit láttam, míg szűz voltam és a puncimat hányan látták?

2019. okt. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!