Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 35 éves nő esetében...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 35 éves nő esetében maximum hány szexpartnert találnátok ideálisnak?

Figyelt kérdés
2019. okt. 8. 12:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
69%
Addig amíg velem nem szexelt addig nem volt elég szexpartnere 😉
2019. okt. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Úgyis annyit mond amennyit akar, nem tudod ellenőrizni (de nem is kell). Nem az számít előtted mennyi volt, hanem amíg vele vagy addig ne legyen más.
2019. okt. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Úgy látom túl lőttem az ideális számot.
2019. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

Ja, csak akinek már 50 volt, az könnyebben ugrik utána (vagy közben) az 51.-re, mintha te vagy neki mondjuk az 5. (És igen, férfinél is ugyanígy van.)


(De peeerszeee, kvából lesz a legjobb feleség és biztos majd pont miattad fog megváltozni 15-20 év ribiskedés után. És nyilván ha te vagy neki az 50., még pont úgy fog tudni szeretni, mintha csak a páradik lennél.)

2019. okt. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Tehát azt mondjátok, hogy egy nő, aki közel 20 éve él szexuális életet ideálisan 3 férfival volt együtt. Életszerű..
2019. okt. 8. 14:44
 16/23 anonim ***** válasza:
75%

Voltam egy kétgyerekes, helyes, 40 éves elvált anyukával pár éve. Én voltam neki az 5. férfi az életében, elmondta. Lehet, hogy 20-25 éve aktív volt már szexuálisan, de abból 15 évben csak a gyerekei apjával volt. Szóval igen, az alacsony partnerszám életszerű, gyakori, például az ilyen esetek miatt is, hogy jó esetben egy középkorú nő az élete egy viszonylag nagy részében monogám kapcsolatban volt egyetlen férfival (a gyerek(ei) apjával).


Ez nemtől függetlenül az ember mentalitásától is függ. Aki össze-vissza dugni szeret, könnyen elcsábul és könnyen elcsábítható, még csak évi pár partnerrel is, annak hamar felgyűlik sok. Akinek nem megy a szeretet nélküli ba*;szás, az inkább tartósabb monogám kapcsolatokban van sok-sok éveken keresztül és akár 10-20 év után is egy kézen meg tudhatja számolni a partnereit.

2019. okt. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
67%

Az összes foteltudósnak üzenem, hogy minden itt olvasott levezetés úgy hülyeség ahogy van.

Nincs ilyen szám, hogy X évesen Y partner kevés/ideális/sok.


Az is kérdés perzse, hogy mihez képest sok? Szeretőnek, egyéjszakásnak (akkor mit érdekel, hogy mennyi volt?), vagy állandónak? Tekintsük ez utóbbit.


K.va/feleség témakörben: nem mindegy, hogy milyen elolszlásban vannak azok a partnerek. Az ökölszabály az, hogy általában az első egy-két komoly kapcsolat nem jön össze, zátonyra fut ilyen-olyan okokból (kivétel persze van). Vagyis igazából ha egy nőnek (ugyanígy pasinak) volt 2-3 komoly kapcsolata, akkor már nem fogja bedobni a törölközőt az első szemöldökráncolásnál. Mondjuk 35 évesen, 2x 3 éves kapcsolattal, ha 18 évesen kezdte akkor volt 9 éve kapcsolatok előtt/között. Évente 5 partner (45) plusz a két hosszabb (összesen 47), annyira nem sok, máris ott vagyunk az 50 környékén.

Egy ilyen felállás inkább jó jel, ez a nő szeret szexelni (velünk is szeret majd ha jók vagyunk), van rutinja (amit velünk is kamatoztatni fog).


Egy másik 35 éves nő, tegyük fel csak 33 évesen vesztette el a szüzességét, rájött hogy ez jó, és most fűvel-fával szexel, az elmúlt 2 évben volt 25 partnere, sose volt kapcsolata. Na vele nem jönnék össze, nem én akarok lenni az, akin kitanulja hogy merre van a hány méter.


Következő példa, 15 évesen összejött élete negy szerelmével, 15 év múlva elváltak, ami nagyon csúnyán ért véget. Addig csak az az egy partnere volt, az elmúlt 5 évben próbálkozott, volt egy-két alkalom, mondjuk összesen volt 4 partnere. Az ő szíve tele van tüskékkel, bizalmatlansággal, mindenkit az első faszijához fog hasonlítani, de ha (HA!!!) ez elmúlik nála, akkor teljesen jó, kitartó hosszútávú partnere lehet valakinek.


Vagy 35 évesen 5 partnere úgy volt, hogy 20 éves kora óta átlag háromévente rátör a szexelhetnék, és felszed valakit. Nem hinném, hogy rá vágynak azok, akik ilyen 5 körüli számokat mondanak be, pedig 5 partner az 5 partner, kijön a matek.


De mondjuk attól is tartózkodnék, akinek minden egyes kapcsolata másfél év. Ott másfél év környékén van egy kritikus időszak, aki azt nem lépi meg egyszer se, az veled se fogja. Ilyen másfél évesből mondjuk volt neki 7-8 (közte szünetek), az 7-8 partner, mégis menekülőre fognám.


Vagy mi van azzal, akinek volt egy 15 éves kapcsolata, mellette meg volt 5 szeretője. 6 partner, egymásról se tudnak - te se fogsz tudni a párhuzamos lyuksógorokról.


Vagy mondjuk tini korában volt X partnere, aztán 20 éves korában egy buli után megerőszakolták. Ez a trauma olyan erős, hogy 15 évig pasira nézni sem bír, de most némi terápia hatására óvatosan visszamászik a medencébe. Tegyük fek, hogy X pont annyi, amennyit te ideálisnak találsz. Biztos, hogy te akarsz lenni a pót-terapeuta az életében?


Csak arra akartam rávilágítani, hogy ez a két szám, az életkor meg a partnerek száma olyan sok különböző történetet takarhat, hogy belegondolni is nehéz, és ezek közül nem minden felállás olyan, amire te gondoltál, amikor a fotelből kijelentetted, hogy márpedig max 6.

35 évesen szerintem akármennyi expartnere is lehet az embernek, a 20 körüli (de még 40-50 is) telejsen reális (pár hosszabb kapcsolat, pár ez meg az), a nagyon kevés szerintem sokszor inkább óvatosságra ad okot, mint a nagyon sok.

2019. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
67%
Egy 35 éves nő kb 15-20 éve van szexuális élete. Ha évente van más/új partnere, akkor is kb 20 partner. Ez szerintem nem gáz. Ha sűrűbben volt új partnere akkor ennél több. Plusz az egy éjszakás kalandok. De hát nem az 1800-as évekbe élünk.
2019. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
26%

Jesszusom. Ti azt vágjátok, hogy az életben kb 5 partner után (mindegy, hogy az hány évesen jön el) már nem tud ugyanúgy szeretni, szerelmes lenni, mint előtte tudott?


[link]

2019. okt. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
#19 komolyan? Roosh V, ez az alt-right pöcegödréből jövő nőgyűlölő idióta? Egyetlen szava nem igaz, egyetlen állítását nem tudja igazolni, csak telehazudja az olyan szerencsétlenek fejét, amilyen te is vagy.
2019. okt. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!