Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mièrten van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timiii_16 kérdése:

Mièrten van az, hogy a legtöbb fiúnak/férfinak ez a testalkat jön be?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


[link]



Tehát tényleg csak ez a fèrfiaknak az àlom női test?

Keskeny derèk,nagy fenék,kerek combok,izmosabb hàt,lapos has,legalàbb C kosaras mell,hosszú làbak,kis orr,telt ajkak és gyönyötű szemek?


Èrdekelne a véleményetek.Köszi a vàlaszokat előre is! :)



2019. okt. 4. 06:54
1 2 3
 21/26 Mickbro ***** válasza:
Egyszerűen: ma ez a divat.
2019. okt. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

20-as kövér nő hamarabb éhen hal és kevésbé termékeny mint akinek ideális a testsúlya.

A willendorfi vénusz nem feltétlen szépség ideál volt és nem éheztek a vadászó gyüjtögetők általában.

2019. okt. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Mert nagyon formás, izgalmas, szexi
2019. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Hááát én tapasztalból irom, mivel soha nem voltam nős, végigélvezkedtem az életem (53F vagyok ma), és az az igazság, hogy az emberfia hozzászokik egyfajta szépséglátványhoz otthon, agyban-konyhában-fürdőben-kertben.medencében, vagyis mindenhol.


És igen, volt próbálkozásom olyan lánnyal is, aki egy tündér volt, mint ember, hatalmas mellekkel édes pofival, de 171cm-82kg-al. És 3 hét után, már nem vágytam rá, hogy minden nap lássam.

Biztos én vagyok a tapló, de akkor is az én életem az enyém.

És nem titok, de nekem a max 50kg ameddig vonzó a látvány.

Hát nálam ez van.


A képekre nézve egyiktől se esek hasra.

2019. okt. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
55%
Hát ezek giliszták,nincs mit fogni rajtuk .Nekem nem ők jönnek be.
2019. okt. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez az a típus, amitől beindul a fantázia!

Szerencsémre a párom is ilyen :))))!

2019. okt. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!