Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mièrten van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timiii_16 kérdése:

Mièrten van az, hogy a legtöbb fiúnak/férfinak ez a testalkat jön be?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


[link]



Tehát tényleg csak ez a fèrfiaknak az àlom női test?

Keskeny derèk,nagy fenék,kerek combok,izmosabb hàt,lapos has,legalàbb C kosaras mell,hosszú làbak,kis orr,telt ajkak és gyönyötű szemek?


Èrdekelne a véleményetek.Köszi a vàlaszokat előre is! :)



2019. okt. 4. 06:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Csak nekem nem tolti be a kepeket?
2019. okt. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
te is lehetsz ilyen szép, csak kitartás kérdés, és ne becsüld le magad. pont olyan nem, igazad van te még jobb is leszel. csak is ez a hozzá állás elfogadható, ennél kevesebbet ne engedj meg magadnak. találj egy jó edzőt, 2-3 év múlva már te leszel az etalon. sok sikert és kitartás.
2019. okt. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Mind a három link valami krémet mutat, ugyan azt. Nem tudsz linkelni?
2019. okt. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nekem nem... 🙂
2019. okt. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Drága Timi, ez nincs így esetemben. Az átlag női alkat sokkal vonzóbb, ami nem edzett, de nem is szétfolyt. Viszont ragaszkodom a kerek, nagyobb popsihoz, keskenyebb derékkal, szélesebb csípővel, pici cicikkel, formás, hosszú lábakkal. 🙂 31F
2019. okt. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy ez az alkat baromira szexi és izgató, tetszik nagyon, de nekem speciel az ilyen a kedvencem:


[link]


[link]


[link]

2019. okt. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezek szexik
2019. okt. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Kedves 12-es és 15-ös!

Köszönöm szépen a kedves és motivaló szakat,meg fogadom a tanàcsokat és akkor hàtha valami lesz belőle 2-3 èven belül.^^


13-as!Nem tudom,màsnak is valami krèmet ad ki?Mert ha igen ,akkor tènyleg nem tudok linkelni :DD De ha èn nyitom meg akkor azokat a kèpeket adja elő,amiket linkeltem.

2019. okt. 4. 10:38
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Van egy optimális csípő derék arány, amivel a legkönnyebb a szülés. (Ha túl széles a csípő, az se jó valamiért) A férfiak úgy vannak genetikailag kodolva hogy ezt tartják a legvonzobbnak. Csináltak vizsgálatott több népnél és ugyanazt az arányt tartották a legvonzobbnak mindenhol, az őserdőben az indiánok is.

A nők mellei szükségtelenül nagyok a tejtermelés szempontjából. A szexuális vonz erő miatt lettek nagyobbak.

2019. okt. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Mickbro ***** válasza:

Hát, ez jó kérdés. Én nem tudom, de...

A linkelt csajok nagyon szépek, de ha tényleg csak ők jönnének be, akkor már kihalt volna az emberiség.


Vki a válaszadók közül az életben maradásról írogatott...Nos, pár évvel ezelőtt P.P.Rubens miért festegetett ronda nőket? Ki a fenének, és miért tetszett a Willendorfi vénusz?

A belinkelt csajok előbb halnának éhen, előbb fogyna el a tejük, mint egy kövér nőnek.

2019. okt. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!