Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mièrten van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timiii_16 kérdése:

Mièrten van az, hogy a legtöbb fiúnak/férfinak ez a testalkat jön be?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


[link]



Tehát tényleg csak ez a fèrfiaknak az àlom női test?

Keskeny derèk,nagy fenék,kerek combok,izmosabb hàt,lapos has,legalàbb C kosaras mell,hosszú làbak,kis orr,telt ajkak és gyönyötű szemek?


Èrdekelne a véleményetek.Köszi a vàlaszokat előre is! :)



2019. okt. 4. 06:54
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

*Miért*

Bocsi,fèlre nyomtam :)

2019. okt. 4. 06:57
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Tény,hogy szép, de azért nem csak ez. A valóságban nem pont ilyenek a nők,amúgy én a kisebb mellet,vékony alkatot kedvelem.
2019. okt. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
45%
Lehet, hogy ezt mutatja a statisztika, de azért a férfiak is különböznek, vagyis más is labdába rúghat. Nálam mondjuk épp az általad leírtaknak nincs esélyük, mert a vékony, kis mellű, kis fenekű alacsonyabb lányokat kedvelem.
2019. okt. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Mert ez a szexi
2019. okt. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Ennek biologiai magyarazata van. Tudat alatt a termekeny notipust keresik, akivel sikeres a szaporodas. Ez a szeles csipo ( gyermek sikeres kihordasa- hu, ez kicsit erzeketlenre sikerult) es nagy mellek ( elegendo anyatej a gyermek szamara) elonyt jelent -altalaban. Persze ez sem igaz minden ferfira. Vannak sokan, akik ettol gyokeresen eltero tipust keresnek.
2019. okt. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Mert ez dekoratív.
2019. okt. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Èrtem,hát köszönöm szèpen a vàlaszokat! :)
2019. okt. 4. 07:40
 8/26 anonim ***** válasza:
80%
miért, te nem a sportos jóképű menő pasikat szereted? mert csak ők érik be csak ezzel az alakkal. egy hozzád hasonló külsejű pasi, beéri a te külsőddel, ne az álompasit kergessed. de nyilván van álompasi és álomnő, és ha te is csak az álompasival éred be akkor válj álomnővé, vagy add lejjebb az igényeidet.
2019. okt. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
32%

Nem mindenkinek ez jön be, ez inkább a média agymosásának a köveztkezménye.

Úgyan úgy sok embernek a soványak tetszenek, meg a ducibb csajok is tetszenek.

2019. okt. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Itt a kèrdèsben egyàltalàn nem ìrtam hogy nagyok az elvàràsaim , nekem van egy baràtom és ő sincs szètgyúrva meg hasonlòk.Van egy kis pocija ès sztem így van ez jól imádom a pocijàcal együtt :),nekem az àlom pasi mindig is a pufibb testalkatù fèrfi lesz,ès lehetek sovànyabb, kövèrebb ,magasabb vagy akàrmi, a vèlemènyemet nem fogja megvàltoztatni,mert tèny ,nekem ez tetszik! :) Ès igen,megfogadom a tanàcsod ès dolgozok azon hogy ùgy nézzek ki,legalàbbis megpróbàlok,de pont olyan soha nem leszek !Azèrt köszi :)
2019. okt. 4. 08:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!