Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit csináltok azért hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltok azért hogy ne legyetek olyan hangosak szex közben?

Figyelt kérdés

Én eleve hangos vagyok és szex közben sem tudom visszafogni magamat, ami eredményezett már egy pár kínos helyzetet. Félig olasz vagyok, szóval ha nagyon belejövök a dologba, akkor képes vagyok olaszul kiabálni is. Ez azért kínos, mert kb mindenki tudja hogy ki az olasz és kit dugnak. Expasimnak mondtam hogy fogja be nyugodtan a számat, de nem tette, mert szerinte szexi, mégha nem is érti mit mondok. Magamnak pedig csak egy ideig tudom kontrollálni hogy halkabb legyek, utána ha elvesztem a fejemet akkor már nem sikerül.

Tudtok valami tippet adni?


2019. szept. 28. 22:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, másnál meg a gyerek üvölt vagy a kutya 30N
2019. szept. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Semmit sem. Van mikor halkabban van mikor hangosabban nyögök.
2019. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!