Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit csináltok azért hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltok azért hogy ne legyetek olyan hangosak szex közben?

Figyelt kérdés

Én eleve hangos vagyok és szex közben sem tudom visszafogni magamat, ami eredményezett már egy pár kínos helyzetet. Félig olasz vagyok, szóval ha nagyon belejövök a dologba, akkor képes vagyok olaszul kiabálni is. Ez azért kínos, mert kb mindenki tudja hogy ki az olasz és kit dugnak. Expasimnak mondtam hogy fogja be nyugodtan a számat, de nem tette, mert szerinte szexi, mégha nem is érti mit mondok. Magamnak pedig csak egy ideig tudom kontrollálni hogy halkabb legyek, utána ha elvesztem a fejemet akkor már nem sikerül.

Tudtok valami tippet adni?


2019. szept. 28. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, élvezem és nyögdecselek
2019. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tutti eleganti igaz?
2019. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó anyagi helyzetben vagytok, akkor felrakattok valami jobb hangszigetelő cuccot a hálószoba falára; ha nem, akkor marad a szájgolyó. :)
2019. szept. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3

Nem vagyok már együtt a pasimmal, szóval max az én hálómba tudnék hangszigetelést rakatni.. De azért ez nem rossz ötlet, köszönöm:D

2019. szept. 28. 22:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is hangos vagyok, engem nem zavar

20/l

2019. szept. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Semmit aminek ki kell jönni, annak ki kell jönni - ne folytsd vissza
2019. szept. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Hat most errol eszembejutott egy tortenet. Felettem lakott ket leszbi lany, egesz ejszaka akcioztak, de ugy kepzeld el, hogy este tiz korul elkezdtek es hajnal 4-kor ment a sikongatas meg javaban.

Egeszen addig amig rajuk hivtak a rendorseget, ket nap mulva kilakoltattak oket. Alberlok voltak, es a tulaj azonnal felmondott nekik. Ennyi.

2019. szept. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ballgag kell neked.
2019. szept. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Én alapból nem vagyok olyan nagyon hangos

2019. szept. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megkérem a fiúm hogy fogja be a számat :P egy kis bdsm még izgató is tud lenni ;)
2019. szept. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!