Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon ronda egy lánynál a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ronda egy lánynál a széles váll keskeny derék és keskeny csípő?

Figyelt kérdés

2019. szept. 27. 16:26
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen alkatom van, én magas is vagyok hozzá, majdnem 170 centi, de a melleim hál istennek elég kicsik. Én A-vonalú/harang alakú, rövid szoknyákat szoktam felvenni 5-8 centis platform cipőkkel, esetleg magassarkúval, így garantáltan a lábaimon van mindig a hangsúly. Felülre lenge blúzokat, ingeket, esetleg garbót.


A csőfarmert felejts el, mert borzasztóan áll szerintem az ilyen lányokon, mint mi (ez a magas derekú skinny jeans trend amúgy 1-2 alkatnak, ha jól áll, 70%-nak inkább nem). Ilyen egyszerű, egyenes esésű farmert érdemes hordani, ha nem akarsz szoknyát (nem kell, hogy bő legyen a szára, csak ne legyen tapadós). A koptatott rövidnadrág viszont jó választás lehet.


Oversize felsők, spagettipántos topok illetve ilyen vállat szabadon hagyó, szűk felsők szintén elég nevetségesen mutatnak rajtunk sajna. De nézd a jó oldalát, legalább nem úgy nézünk ki, mint egy körte...Fordított háromszög alkatnak hívják amúgy azt hiszem, keress rá, ha érdekel bővebben, én nem vagyok nagy szakértő.


Mindig lesznek, akiknek nem fog tetszeni a külsőd, ízlések és pofonok, de ha szép vagy, összességében jó a személyiséged és a kisugárzásod szerintem édes mindegy, hogy mid a szélesebb. 21/L

2020. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Az arcodtól sok minden függ, ahogy a viselkedésedtől is amúgy. Hullámos haj valami szép színű rúzzsal esetleg? Szempilla spirállal felesleges bajlódni, úgyse látszik annyira, inkább szemöldök, rózsaszín pirosító. Ha még hozzá kicsit behullámosítod a hajad, garantáltan lányos és nőies leszel, az ég világon senki nem azt fogja nézni, milyen az alkatod, az összbenyomás a lényeg. Sima felsők helyett az elegáns blúz egy fekete kardigánnal szintén vékonyítani fogja a felsőtested.
2020. jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!