Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon ronda egy lánynál a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ronda egy lánynál a széles váll keskeny derék és keskeny csípő?

Figyelt kérdés

2019. szept. 27. 16:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Te amúgy szereted a fiús dolgokat? Hosszú a hajad, sminkelsz?
2019. szept. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Hosszú a hajam.


Sajnos belsőre inkább lányos vagyok mint fiús. :/

2019. szept. 27. 17:43
 23/32 anonim ***** válasza:
83%

Miert sajnos? Nonek szulettel nem? Emeld ki az elonyeidet, legy noies no. Smink?!


Ha fiusan nezel ki, viselkedsz, akkor ne csodalkozz, ha transznak neznek.

2019. szept. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Azért sajnos mert úgy gondolom az alakomhoz nem illik a nőiesség. Széles a vállam és fiús a csípőm.


Nem nőből férfinek néztek hanem férfiból nőnek.

2019. szept. 27. 17:51
 25/32 A kérdező kommentje:
Nőnek születtem,elsődleges nemi jellegem női. Azonban a másodlagos nemi jellegeimen ennek nincs nagyon látszatja.:/
2019. szept. 27. 17:59
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Sminkelj finoman, mutasd a lábad, melled, csípődet szélesítsd. Ha olyanok a te arányaid mint a képen, nem nézel ki fiúsan, valószínűleg rosszul látod magad. Esetleg vásárláskor vigyél magaddal valakit, hogy segítsen ruhát választani.
2019. szept. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%
Eszedbe ne jusson férfivá operálni magadat! Attól nem leszel boldog.
2019. szept. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Figyelj ez tényleg fiús alkat.

Na, most kérdezem én: NA ÉS? :)


Én meg molett vagyok. Körte alakkal, mégis bejövök néhány férfinak. Láttam már nagyon sok hozzád hasonló alkatú lányt a barátjával...


Ja, és nekem is folyton beszólnak, leginkább nők. Pl egyik nap tök jót beszélgettem velük a munkahelyen, másik nap elmegyek mellettük a folyosón, köszönök, ők is cukin köszönnek, erre hallom, ahogy az egyik megjegyzi a hátam mögött, hogy "ennek mekkora p#csája van", a többiek meg röhögnek. És harmincon felüli nőkről beszélek. Letaglózott? Nem. Tudom, hogy nagy fenekem van. Egyszerűen nem is tudom tovább fűzni a témát, mert annyira természetes sajnos, hogy mindig, mindenkinek beszólnak. Nyilván Sophia Loren se jön be mindenkinek.

Hú, ha te tudnád, milyen megjegyzéseket kaptam az életben csak azért, mert széles a csípőm...! És egy idő után elkezdtem nőiesen öltözködni, csinosan, rájöttem, hogy mi a jó az alkatomnak. És tetszem magamnak. Még ha nagy is a p#csám :D


Ezt most csak azért írtam le, hogy lásd, mindannyian küzdünk gondokkal.


És lehetsz nőies, ne viccelj :) ez nem ezen múlik :) annyi ruha jól állna Neked! A hosszú hajad szép, ma divatos kontyba fogod, ha nem szeretsz sminkelni elég egy szempillaspirál vagy a szemöldöködet emeld ki, mert az máris kiemeli a tekinteted :)


NEM VAGY CSÚNYA :) csak mások elhitették veled.

2019. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

28.


Cseréljünk! Nekem semmi fenekem, csípőm de akkora deltáim vannak mint 1 kidobónak! Örülnék neki ha széles lenne a csípőm, nem ilyen fèrfias...


Az ég világon semmi nem áll nekem jól. Maradnak a fiús cuccok, mert az alkatom is fiús. Inkább lennék molett vagy akár kövér mint nőietlen. Mert rajtam minden női ruha férfiasan áll. Jobb lett volna ha fiúnak születek..

2019. szept. 27. 20:33
 30/32 anonim ***** válasza:
69%
Rondának éppen nem mondanám, viszont baromi nőietlen, s ennélfogva khm, izé, hogy is mondjam... Szóval undorító. :-))
2019. szept. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!