Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Harminc feletti nők, titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harminc feletti nők, titeket lesett mar meg fiatal fiu? Volt, hogy tudtatok róla, de nem csinaltatok belőle ügyet? Vagy hogy reagáltatok?

Figyelt kérdés
nőkre vonatkozik a kérdes

2019. szept. 26. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Volt màr ilyen. Nem zavart különösebben.
2019. szept. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Az előző helyen ahol laktunk nagyon szép kertünk volt.

Nálunk nyáron a meztelenség az alap.

Észre vettem, hogy a szomszédban a gimis srácnak majd' kiesik a szeme ha meglát az utcán.

Biztos leskelődött a kerítésnél, mert észrevettem egy "nem természetes rést", amin át lehetett látni.

Mindig rendkívül udvarias és segítőkész volt a srác, szerény és szimpatikus volt.

Egy szombat délelőtt kertészkedtem, és észre vettem hogy kukkol. Nem zavart, mert biztos ezerszer megtette már.

Úgy csináltam mint ha nem tudnám hogy bámul, és "rájátszottam" egy kicsit.:) lehet hogy szemétség volt, de még izgatott is, hogy egy 17 éves srácot be tudok indítani a testemmel.

Még egy párszor eljátszottam neki a szerep-játékot, de aztán messzire költöztünk. (mondtam a páromnak, hogy a srác leselkedik, de abban maradtunk hogy nem kell ezért hisztizni, hadd tegye... engem nem zavart)

Lehet ri*ancozni:)

2019. szept. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!