Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A maszturbáció elnyújtása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csipeszfej kérdése:

A maszturbáció elnyújtása valóban segithet abban hogy ne legyen korai magömlésem?

Figyelt kérdés
1 éve nem volt ilyen problémám, de mostanában 5-6 perc és elsülök, ami elég kellemetlen tud lenni. Sok helyen olvastam és javasolták, hogy a maszturbációkat húzzam el 30 percig. Vélemények?

2019. szept. 25. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Huzza a fzsom azert vered, h gyirsan elvezethez juss
2019. szept. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem csak attól függ, hogy a pároddal is hamar el fogsz-e sülni.
2019. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Párom próbálta, de ugyanúgy gyorsan elmegy.


26/N

2019. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Részben segíthet, de ne "normál" húzd el, hanem a csúcs közlében próbáld megállítani, eltanulni azokat a technikákat amik segítenek. Utána menni fog "élőben" is, de fejben kell összeszednie az embernek magát.
2019. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Koncentrálj! picit vegyél vissza amikor elmennél, húzd sokáig. Én pl úgy szoktam, hogy amikor verem, akkor az már csak 2-3 perc, de előtte már lassan húzok rajta egyet kettőt 20-30 percig is, szóval a merevedésem fél óra. Mondjuk engem a végtelenségig lehet szopni.. arra sosem élvezek el. Ha a csajom dugás közben rám szorít akkor meg gyorsan elmegyek :D
2019. szept. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehogy atess a lo túl oldalára!
2019. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig is nagyon hosszan maszturbáltam, de nem a korai magömlés elkerülése végett, hanem mert egyszerűen minél hosszabban élvezni akartam a tevékenységet. Eredmény: valamikor kissé nehezen jön össze az orgazmus (de ez igazából luxusprobléma, mert a szexet is szeretem minél hosszabban kiélvezni - nem beszélve arról, milyen hosszas örömökben lehet így részesíteni a partnernőt).
2019. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!