Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valóban nagyon korai, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nagyon korai, ha egy férfi 25 évesen házasodik?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, a menyasszonyom 26; 7 éve vagyunk együtt és hamarosan házasodunk. Mindketten egyetemet végeztünk és dolgozunk. Érdekes azonban, hogy vagy nyíltan vagy utalgatásokkal mindenki "megdöbben", hogy ilyen fiatalon házasodni, nem lesz ennek jó vége. Valóban ilyen ritka ez mostanában, ennyire kivételes? Mit gondoltok erről?

2014. szept. 18. 09:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

ritka, nem ritka, ez van, így csináljátok.

ha ti akarjátok, akkor hajrá

ha kiderül, hogy nem megy, akkor kiderül és kész

2014. szept. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha tehetném, én is fiatalon házasodnék. Sőt, gyereket is fiatalon szülnék. Az meg nem érdekelne, hogy mit gondolnak. Nálatok azért sem kell ezzel foglalkozni, mert nagyon régóta vagytok együtt, nem hirtelen elhatározás ez. Sok boldogságot :)
2014. szept. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
Miért lenne ez fiatal? Pont jó. Pláne hogy a menyasszonyod babázós korban van. Nem tudom 7 év után mire kéne még várnotok...
2014. szept. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Ez kapcsolatfüggő és nem korfüggő !!! Mi egyidősek vagyunk a párommal ,25 évesen már 1 éves gyerekünk volt :-) . Ennek örülni kell - Megdöbbennek .. mert manapság nem a házasság a divat ... Én gratulálok nektek ,sok boldogságot !!!! :-)
2014. szept. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Manapság divat meglepődni azon a nőn is, aki 28 alatt mer férjhez menni, pláne szülni, férifaknál ez még inkább így van.

De attól még teljesen normális dolog szerintem ennyi idősen házasodni :)

2014. szept. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi 9éve vagyunk együtt 8év után össze házasodtunk én is fiatal vagyok 2szép kislányunk is van.Nekem sokan azt mondták fiatal vagyok még ahhoz,hogy férjhez menjek és gyermekeim legyenek.A mi döntésünk volt így nem számított ki mit mondott.Sok boldogságot nektek!
2014. szept. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%
Mivel ennyi idősen házasodtunk, aztán elváltunk, igaz nem 7 "csak" 5 év után házasodtunk... :P Igen, ennyire ritka a kitartó kapcsolat. A férjem rájött, hogy van még pár lyuk, amit nem próbált, és ő még ehhez fiatal. Nem mondom, hogy akkor már minden fiatal idióta a házassághoz, mert én nem voltam szerencsés. De igen, gyakori, hogy valaki elképzeli, milyen egy házasság, milyen egy tartós kapcsolat és 30 felé bepánikol, hogy mibe is keveredett és úgy kezdi látni, hogy "most már mindig ez lesz, semmi izgalom". Házasodni nem ritka ilyen idős korban, de hogy együtt lesztek-e 20-30 év múlva is, az már igazán kérdéses. Én drukkolok nektek, legyetek ti a kivételek! Legyetek nagyon boldogok!
2014. szept. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

Persze hogy korai.


En 24 eves voltam amikor nosultem :)

2014. szept. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%
Inkább ennyi idősen,bár,manapság az a divat,hogy nagymama meg nagypapa korban babáznak.:-D
2014. szept. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
40%
Ha már több évet együtt is laktatok és minden szuper azóta is akkor bátran! De ha még nem éltetek együtt én javasolok egy évet házasság nélkül eltölteni.
2014. szept. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!