Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valóban nagyon korai, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nagyon korai, ha egy férfi 25 évesen házasodik?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, a menyasszonyom 26; 7 éve vagyunk együtt és hamarosan házasodunk. Mindketten egyetemet végeztünk és dolgozunk. Érdekes azonban, hogy vagy nyíltan vagy utalgatásokkal mindenki "megdöbben", hogy ilyen fiatalon házasodni, nem lesz ennek jó vége. Valóban ilyen ritka ez mostanában, ennyire kivételes? Mit gondoltok erről?

2014. szept. 18. 09:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
45%
már közelebb van a harminchoz mint a huszhoz idővel mindenki csak rondább és csórobb lesz
2014. szept. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 csabika1971 ***** válasza:
94%
=7 Éves együttlét alatt szerintem már kiismertétek annyira egymást, hogy 100% eldöntsétek egymással akarjátok e leélni életeteket. Nem találom ezt a kort korainak. Gratulálok, sok boldogságot.
2014. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem együtt jutottatok túl a gimi végén, az egyetemi éveken, és azon is, hogy dolgozni kezdtetek. Ezt kevés pár mondhatja el magáról, hogy ilyen megpróbáltatások ellenére is szilárd a hitük Egymásban. De tényleg.:) Szerintem ez nagy eredmény, és a korotok is rendben van, a leendő feleséged elvileg már 1-2 éve dolgozik, 30 éves kora előtt tudna akár szülni is.:) Szerintem teljesen rendben van, és szüksége van a kapcsolatotoknak egy nagy lépésre, így 7 év után!


27N

2014. szept. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Mi is hét év után házasodtunk össze, ő 26 volt én 24. Van, akinek az esze 21 évesen is érett a házasságra, van aki 40-esként is gyerek még hozzá. Ez egyáltalán nem korfüggő.
2014. szept. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Erre igazából csak 20 év múlva tudod meg a választ, hogy tényleg kinek volt igaza. Valóban, 7 év együttélés során kiismeritek egymást, az általános tapasztalat szerint viszont a 18 éves korban köttetett kapcsolatok a legritkább esetben tartanak örökké. Általában 30 körül döbben rá az egyik fél, hogy keveset látott/tapasztalt a világból, és már nem is fog, mert egyenesen halad a családalapítás és békés öregkor felé. Én sok 10 éves kapcsolatot láttam tönkremenni, ahol 20 év alatt jött össze a pár, ezzel szemben egyet sem, ami még 30 fölött is működött volna. Nem azt mondom, hogy ez lenne a ti esetetekben is, de szerintem olyanok véleményét kérdezd, akik túl vannak már az első 10-15 éven.
2014. szept. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

mi 3,5 év után, a 22. szülinapunk előtt 1, illetve 3 hónappal házasodtunk, 2012ben.

Minket sem néztek a távolabbi ismerősök komplettnek, de a családtagokban nem volt kérdés, hogy helyesen tettük :)

2014. szept. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
4%
A 7nek igaza van sok mindenben.Gyakorlatilag te sem éltél,elveszed az első nőt aki a karjaidba esett.25 év korban jó lenne ,ha nem lenne ott az a 7év.Ennyi idő alatt meg is unják egymást az emberek.Sok boldogságot,de ebből sem lesz holtomiglan holtodiglan.Ha csak el nem csap a villamos.
2014. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Már megfigyeltem ,milyen szokatlan manapság, ha 28-30 előtt férfi nősül. :) Tényleg olyan keveset látok ismerősi körben. Általában a nők is 24 felett kezdik el, általában a férfi javára van korkülönbség, így ritkán jön ki az, hogy 30 alatti a vőlegény. :)

De nyugi, férjemen is ledöbbentek, mert ő hiába a nyáron múlt 30, ha megborotválkozik, 10-et letagadhat. :D

2014. szept. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Milyen sokan vàrtuk meg a vìzvàlasztòt :D

Mi is 7 év utàn hàzasodtunk 24 évesen.

Nem is inkabb a kor miatt mondjàk ezt szerintem , hanem mert fiatalon jönnek össze az ilyen pàrok és mivel azt hiszik , hogy az élés az csak szex lehet, ìgy biztosak benne , hogy a kìvancsisàg miatt majd félrecsúszik a hàzassàg.

2014. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
19-es, szerintem az élés nem csak szex lehet. Lehet bármi, amihez egy kapcsolatban már le vagy kötve. Ha van párod, már nem ismerkedsz úgy, kétszer meggondolod, miben próbálod ki magad, mennyi időre hova utazol, stb. Szerintem ezek az egymás szeretetére épülő sokéves kapcsolatok pont nem hűség kérdés miatt mennek tönkre elsősorban. Inkább a kimaradt élmények miatt. Szerintem a legtöbben, ha visszagondolnak, nem mondhatják, hogy 18 évesen ugyanolyan életvitelt folytattak volna, ha egyedülállók.. és nem feltétlen azért, mert ágyról-ágyra jártak volna, ha nincs párjuk. Én pl. ha 19 évesen nem ismerem meg az exemet, külföldre megyek egyetemre, és valószínűleg azóta is ott élnék. Egészen másképp alakult volna a életem, és ennyi év távlatából bánom a dolgot, bár akkor a legjobbnak éreztem a döntést.
2014. szept. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!