Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valóban nagyon korai, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nagyon korai, ha egy férfi 25 évesen házasodik?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, a menyasszonyom 26; 7 éve vagyunk együtt és hamarosan házasodunk. Mindketten egyetemet végeztünk és dolgozunk. Érdekes azonban, hogy vagy nyíltan vagy utalgatásokkal mindenki "megdöbben", hogy ilyen fiatalon házasodni, nem lesz ennek jó vége. Valóban ilyen ritka ez mostanában, ennyire kivételes? Mit gondoltok erről?

2014. szept. 18. 09:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Az én férjem 26 volt, mikor összeházasodtunk, én 29. Ma vagyunk 4 éves házasok, összesen lassan 8 éve vagyunk együtt. Jó a házasságunk és van egy majdnem 2,5 éves fiunk. Nem kor, hanem érettségfüggő ez szerintem. Van nem egy olyan 40-45 éves férfi aki még akkor sem érett a házasságra.
2014. szept. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
27%
Ebben igazából szerintem az a buktató, hogy a számítások szerint 18 évesen jöttél össze a barátnőddel. Szóval nem sokat élhettél, és bizony később jön rá erre az ember, mikor kicsit érettebb lesz, hogy az első ajtón belépett ami kinyílt neki, és de sok mindent nem látott, tapasztalt még. De ha ti úgy érzitek, hogy ez jó így, akkor csináljátok. Még mindig jobb mint 21-2-3 éves kor körül, mert az aztán tényleg korai. Mondom én, aki 17 évesen ment férjhez, de talán pont ezért mondom. :-) Sok sikert nektek, akárhogy is döntötök! 40/nő
2014. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség. Nem korfüggő, hanem érettségé, és meg kell nézni kit veszel el, Meg Kell Ismerni, nem csak dugni és akkor nem lesz probléma akár hány évesen házasodsz.


Én 22 évesen nősültem, és igaz, nem tart régóta mert még csak 25 vagyok, de imádjuk szeretjük egymást, nem akarunk mással lenni, és ez nem fog megváltozni. Sose voltam az a dugj meg minél több csajt típus, és nem is leszek. Nekem 1 nő kell és ennyi. Ha újra csinálnám, nem várnék másfél évet az esküvőre, hanem pár hónap után elvenném:)

2014. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok pozitív hozzászólást, nem is gondoltam volna, hogy ennyi embert érdekel a téma. Egy dologra azonban reagálnék: sokan nem is a 25 éves korban kötött házasság miatt aggódnak, hanem mert 18 éves korom óta együtt vagyunk, és majd rá fogok döbbenni később, hogy "nem éltem" még. Egyrészt a menyasszonyom nem az első nő volt az életemben, igaz nem sokkal korábban, de volt előtte kapcsolatom - tehát így nem igaz a tapasztalat hiánya. Ami fontosabb nekem: egyáltalán nem érzem úgy, hogy ez alatt a 7 év alatt és gondolom ezután is "nem élnék" azért, mert ilyen fiatalon együtt vagyok valakivel. Nagyon sok helyre utaztunk már együtt, nagyon sok programban volt már részünk, olyanokat csináltunk és csinálunk, amiket akkor is ugyanúgy tennénk, ha egyedül lennénk - de ha valakit szeretsz, akkor elképzelhetetlen, hogy egyedül utazz a világban, egyedül vágj neki kalandoknak, mert úgy arra egyszerűen nem vágysz. És mindketten nagyon mozgékony, nagyon kalandvágyó emberek vagyunk. Tehát így is zajlik az élet.
2014. szept. 18. 23:21
 25/26 anonim ***** válasza:
mi is a 18. sznapunk után jöttünk össze, nyugi :)
2014. szept. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
46%

Ez az eles dolog baromsag.

Az elj egyutt par evet is felesleges.

Miert ?

Meg soha nem volt ennyi valas mint amiota divat egymas kiismerese es az .eles.

Nezz korul melyik hazassag tartos

Azok a tartosak amit fiatalon kotnek hivo fiatalok ok biztos tuudnak valamit.

Azt hogy egy embert valasztasz mindegy hogy o milyen meg kell tanulni egy eletre szeretni es elfogadni ot.

Lehet elni probalgatni de tokeletes ember nem letezik senki szamara max a kapcsolatok soran megtanul alkalmazkodni a masik emberhez.

Nincs korai hazassag ha jo lelki alapokra epul.

2014. szept. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!