Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lesz valami következménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valami következménye annak ha valaki kikezd a magántanárjával?

Figyelt kérdés

Szóval van egy magántanárom, aki még egyetemista, de már ilyen "gyakornok" is, szóval már tart órákat, de természetesen nem az én sulimban. 2 éve ő tanít franciából és spanyolból, és észrevettem hogy kölcsönösen bejövünk egymásnak. Gyakran viccel vele hogy milyen jó lenne bizonyos szempontokból ha egy 2-3 évvel idősebb lennék, illetve nemrég történt az a dolog, hogy majdnem csókolóztunk(majdnem összeért a szánk, illetve ilyen csók előtti állapotban voltunk) de ő elhúzódott, és annyit mondott hogy ezt nem kellene. Én annyira meglepődtem hogy nem mondtam semmit, csak bólogattam. Azóta feszültebb köztünk a helyzet, ha pl véletlenül összeér a kezünk, akkor mindketten elrántjuk, illetve eddig még tanított mellettem ült, most pedig átült velem szembe. Természetesen több olyan helyzet is volt amiből levettem hogy bejön nekem, túl sok is ahhoz hogy véletlen legyen.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy van-e valami következménye ha esetleg én kezdeményeznék, ő pedig fogadná? Mármint van-e valami törvény vagy ilyesmi ami tiltja a magántanárral való viszonyt?

Én 18 vagyok ha számít valamit.


2019. szept. 21. 19:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%

Nem azt írtam, hogy egyetemista és 18 alatti magántanítványa szexuális kapcsolata szexuális visszaélés, hanem ilyenbe keveredhet az egyetemista, ha apuka, anyuka vagy lány besértődik. (Pl. apuka, anyuka azért, mert kikezdett az egyetemista lányukkal, lány meg ha egy-két alkalom után az egyetemista megunja).


Simán lehet bármi olyan történet, hogy a lány szülői jutalmazása jelentősen függött attól, hogy nyelvtanulással hogy halad, az egyetemista ezt kihasználva kényszerítette a lányt szexuális cselekményekre.

2019. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A magántanárod felnőtt fejjel, éretten kezelte a helyzetet, ha majd végzett az egyetemen, akkor még körültekintőbben fogja (még eddig sem fog eljutni más diákokkal).

Jogszabály egyébként nem tiltja, de inkább tanítani (és ezzel pénzt keresni) akar, mint d...ni.

2019. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy tanítványom, aki ki akart kezdeni velem, többet nem adtam neki órákat, ennyi. Egyébként nem is értem a kérdést, ha ez nem hivatalosan az iskolában történik, és mindketten felnőttek vagytok,mégis mitől tartasz? Legfeljebb keresned kell egy másik tanárt.
2019. szept. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen lesz következménye. A tanárod, ha lebuktok többet soha nem taníthat máshol
2019. szept. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

#11 es latom meg mindig nem sikerult felfogni..:D ne egesd mar magad ha valamit nem tudsz inkabb ne probalj visszavagni.

1) nincs olyan h meggondolja magat es akkor hirtelen a sima szex kettejuk kozott szexualis visszaeles lesz, tekintve h NINCS VISSZAELES a szituban. Tehat hiaba gondolja anyuka h szeretne feljelenteni utolag a tanart, ilyen nincs:D mellesleg ha lett is volna visszaeles, hat sok sikert az utolagos bizonyitashoz:D

2) konyorgom mondd h nem gondolod komolyan h kenyszeritesnek szamit az ha anyu napi 1000ft helyett 500ft zsebpenzt ad:DDDD (nem beszelve arrol hogy magantanar nem ad jegyeket ergo nincs milyen eredmenyre jutalmat kapni, max a nyelvvizsga lehet visszajelzes kesobb)

kiegek rajtad eskuszom. De nyugodtan hidd hogy minden buncselekmeny, szerintem te inkabb ne is szexelj az a biztos:D

2019. szept. 22. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2020. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!