Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lesz valami következménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valami következménye annak ha valaki kikezd a magántanárjával?

Figyelt kérdés

Szóval van egy magántanárom, aki még egyetemista, de már ilyen "gyakornok" is, szóval már tart órákat, de természetesen nem az én sulimban. 2 éve ő tanít franciából és spanyolból, és észrevettem hogy kölcsönösen bejövünk egymásnak. Gyakran viccel vele hogy milyen jó lenne bizonyos szempontokból ha egy 2-3 évvel idősebb lennék, illetve nemrég történt az a dolog, hogy majdnem csókolóztunk(majdnem összeért a szánk, illetve ilyen csók előtti állapotban voltunk) de ő elhúzódott, és annyit mondott hogy ezt nem kellene. Én annyira meglepődtem hogy nem mondtam semmit, csak bólogattam. Azóta feszültebb köztünk a helyzet, ha pl véletlenül összeér a kezünk, akkor mindketten elrántjuk, illetve eddig még tanított mellettem ült, most pedig átült velem szembe. Természetesen több olyan helyzet is volt amiből levettem hogy bejön nekem, túl sok is ahhoz hogy véletlen legyen.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy van-e valami következménye ha esetleg én kezdeményeznék, ő pedig fogadná? Mármint van-e valami törvény vagy ilyesmi ami tiltja a magántanárral való viszonyt?

Én 18 vagyok ha számít valamit.


2019. szept. 21. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmúltál 18 semmi gond.

Viszont apád biztos, hogy többet egy fillért nem fizetne neki a tanításodért, mert nem erre szerződött.

2019. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy következménye lesz e, azt nem tudni. De hogy semmi baj ezzel, az tuti.
2019. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem akarom lelőni a hóbaglyot, de leírásod alapján szerintem részedről van vonzalom, nem a részéről.
2019. szept. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy csak részemről van vonzalom. Említettem példát is, illetve van még egy pár olyan, amit nem lehet félreértelmezni. Pl kb 2 hónapja azt mondta, idézem:"Az a legnagyobb baj hogy néha túlságosan is szép és aranyos lánynak tartalak" Ezt természetesen azóta nem mertem felhozni neki hogy miért mondta.
2019. szept. 21. 19:42
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Ha még nem töltötted be a 18-at, akkor szexuális visszaélésbe keverhetne (akár apukád, anyukád miatt, akár mert megsértődsz rá...)

Ha 18 feletti vagy, akkor jogilag rendben, semmilyen etikai kódex szabályt sem sért az, ha veled kavar. Aki egyetemi oktató lesz arra az adott egyetem etikai kódexe vonatkozik majd, aki meg közoktatásban tanár, arra a Nemzeti Pedagógusi Kar Etikai kódexe.


[link]


Szexuális visszaélés

198. §

...

(4) Az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennegyedik életévét betöltött, de tizennyolcadik életévét be nem töltött személlyel a vele kapcsolatban fennálló hatalmi vagy befolyási viszonyával visszaélve szexuális cselekményt végez, három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2019. szept. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
...keveredhetne...
2019. szept. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Ha összejönnétek az lenne a következménye, hogy nem a tanulásra/tanításra koncentrálnátok! Ennek a tanulásod/tanításod/tudásod látná a kárát!

Bocsi, hogy előre szaladok és ilyen is eszembe jut, de az esetleges szakításotok után viszont kész katasztrófa lenne!

2019. szept. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
nagy játékos a fickó,te pedig megdőlsz neki. az a játék hogy majdnem megcsókol,de mégsem,meg hogy bókol...elérte hogy rákattanj.könnyű préda vagy, és már rajta áll mikor leszel meg neki. s hogy mi a következménye? biztos hogy a tanulásra,figyelmedre hatással lesz,hiszen most is itt vagy. 18 vagy,és akár te is léphetsz,legfeljebb többet franciázol :D
2019. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett. :)
2019. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

#5 bocs de te jo hulye vagy remelem nem jogasz vagy:D

Nincsen szo semmifele szexualis visszaelesrol. Meg a 18 alatti lenne akkor sem. Plusz ha jol ertettem nem is az o iskolajaban tanit hanem csak iskolan kivul egy egyetemista srac tart neki nyelvorakat kiegeszito meloban:D

Amit bemasoltal torvenyszoveg jo lenne, ha szo lenne barmifele visszaelesrol a szituacioban. Ha csak szimplan egy 18 alatti diak szexel a tanaraval akkor ez a bcs nem valosul meg. Max az iskolanak van szabalyzata h ilyet enged nem enged, ezt a tanarnak kell ismerni. Max kirugjak ha kiderul. De buncselekmenyrol szo nincsen. Az altalad leirt tenyallas akkor valosulna meg ha a tanar visszael a poziciojaval. Csak h egy peldat mondjak igy hirtelen: azt mondja a fogadoorajan h megadna a jobb jegyet a dolgozatra ha tortenne ez az;). Ez jelenti a visszaelest a hatalmi pozicioval. Ha mar fizikai kenyszerites, de meg a pszichikai kenyszerites (tehat valami negativ kovetkezmeny kilatasba helyezese) is letrejon, eroszakrol nem is beszelve, akkor mas buncselekmeny jon letre (szexualis kenyszerites/eroszak). Tehat amit leirtal csak akkor jon letre ha visszael a tanar a helyzetevel de meg nem kenyszeriti a diakot. Ha csak siman kurnak egyet a tanari asztalon tanulas utan senki nem kovet el semmi torvenybe utkozot. Ha nem vagy tisztaban a dolgokkal akkor ne ijesztgess feleslegesen masokat es ne mondj baromsagokat.

Kerdezo: elmultal 18 azt csinalsz amit akarsz. Hanem felsz hogy elvesztessz egy jo tanart akkor csinald. Valoszinuleg azert viszakozott a csoknal is mert nem akarja elvesziteni ezt a melot, eleg jo penzeket keresnek a magantanarok. Plusz lehet furcsa lenne ha osszekavartok es utana is elkene fogadnia a penzt stb. Lehet nem is tudna ugyanugy tanitani. Emiatt filozik valoszinuleg. De ha te ugy sem tudsz masra koncentralni mikor tanultok csak arra h milyenjo lenne vele...mar halott a tanulas ugy:D szoval ha ugy erzed es benne van o is akkor hajra

(Egy jogasz holgy voltam)

2019. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!