Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Mit csinalnatok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Mit csinalnatok, ha barmit megtehetnetek egy szamotokra vonzo pasival?

Figyelt kérdés
Nem konkretan bdsm jellegu dolgokra gondolok. Csak sok olyan kerdest olvastam ahol a fiukat kerdezik errol es kivancsi voltam arra, h a lanyok hogyan velekednek ebbe a temaba. Mit tennetek meg egy sraccal, ha barmire kaphato lenne?
2019. szept. 18. 10:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

de en NEM bdsmre gondoltam. hanem peldaul arra, h szeretne egy ferfival kemenyen dugni mondjuk. nem ugy ertettem, hkonkretan a ferfi ott all, mint egy szolga. hanem ugy, h mondjuk ha a lany kivamhatna egy neki tetszo aktust egy neki tetszp ferfival akkor milyen lenne ez

.

2019. szept. 18. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!