Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Mit csinalnatok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Mit csinalnatok, ha barmit megtehetnetek egy szamotokra vonzo pasival?

Figyelt kérdés
Nem konkretan bdsm jellegu dolgokra gondolok. Csak sok olyan kerdest olvastam ahol a fiukat kerdezik errol es kivancsi voltam arra, h a lanyok hogyan velekednek ebbe a temaba. Mit tennetek meg egy sraccal, ha barmire kaphato lenne?
2019. szept. 18. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Rád küldeném,hogy ellenörizze a leckédet.
2019. szept. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Tudod, a lányok kicsit másképp működnek,mint ti. Mi nem a fantázia világában élünk. Amúgy meg figyelj a tanításra,mert egyest kapsz és apád BDSM jellegű dolgokat fog veled csinálni.
2019. szept. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
bármire? akkor rávenném, hogy legyen örökre velem és senki mással, tehát egy normális párkapcsolat..bocsi ha túl perverz voltam
2019. szept. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Mi lányok nem kifejezetten az ágyjelenetre fókuszálunk, bár esetenként megtörténik, ez igaz, de inkább a partnert keressük a számunkra vonzó pasiban.

21/L

2019. szept. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ahhaa
2019. szept. 18. 11:10
 6/11 anonim ***** válasza:
A kérdés kétoldalú... abból a szempontból, hogy a nők többsége nem csinálni akarna valamit "vele" hanem azt szeretné, hogy vele csinálják (abból is elsősorban az, hogy legyen figyelmes). A dominák, dominánsabb nőkre szeretted vonatkoztatni a kérdésed - de itt sem az átlag számít, hanem hogy te mit szeretnél "kapni" tőle.
2019. szept. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Kikötözném, és lassan felfedezném a testét, minden apró porcikáját.

Figyelném a reakcióit, hogy mi indítja be, mi lankassza le.

Mivel tudom orgazmusközeli állapotban tartani és hosszan-hosszan élvezném őt.

2019. szept. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7%
Minden porcikáját kényeztetném, aztán straponnal lerendezném. De ez is csak az ő élvezetére menne, mindent érte csinálnék, hogy neki jó legyen.
2019. szept. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Itatnék vele valami löttyött amitől őszintén minden kertelés és ferdítés nélkűl elmondaná mit érez és hogy mitől fél.
2019. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer az ágyban feltettem a kérdést egy lánynak és erre elküldött mosogatni.
2019. szept. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!