Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ha egy napig bármikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha egy napig bármikor, bármit bárhol, és bárhogyan megtehetnétek szexuális értelemben a nőkkel, akkor mi lenne az, amit csinálnátok?

Figyelt kérdés

2019. szept. 18. 09:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
Szerinted van időm, kedvem leírni ide? Találkozz velem és a kezdeti korbácsolás, fenekelés után beavatlak. 31F
2019. szept. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Lazy Lover ***** válasza:
70%
Tini csajok szūztelenítèse bele èlvezèssel 😂
2019. szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Én a lányom barátnőin mennék végig egy gruppen keretében. Semmi extrém, csak közösen felszopnák a farkam, aztán mindegyiket eljuttatnám az orgazmusig, nézném, ahogy elélveznek.
2019. szept. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2-3# ,tetszik😁😁. A privát üzenőknek csak annyit, hogy férfiként tettem fel a kérdést, de a páromat is érdekli a téma, erről beszélgettünk tegnap este. Kíváncsi vagyok, kiben "mi van benne"?
2019. szept. 18. 09:59
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Tulajdonképpen semmi kirívó dolog nem lenne benne, hisz nagyjából most is így telenek a napok :)
2019. szept. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
Én a nővéremet és a barátnőjét farkalnám most meg.
2019. szept. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

B@#&sznék, dugnék, k@#&rnék, kefélnék minden nővel aki csak egy kicsit is bejön. Vékonmyal, telttel, sportossal, kismellűvel, nagymellűvel. Szopatnék nyalnék, seggbedugnék, arcomra ültetnék, szájba, mellre, fenékre, arcra élveznék. Felhúznék ázsiait, fehéret, feketét, latint, szőkét, barnát, vöröset, feketét, prűdet, rib@#&ncot, szüzet, nimfomániást, tinit, milfet.


Kb ezt.

2019. szept. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Egyből mennék 16 alá 😅😊 ha már nincsenek határok 😊 24/F
2019. szept. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
7# neked talán tesztoszteron- túltengésed van. De tetszett.😂😂
2019. szept. 18. 11:09
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
#7 vagyok, igazából eddigi életemben egyetlen partnerem volt... van. Tizensok éve csak vele és szeretem őt, nem tervezen megcsalni, de a kíváncsiság itt van bennem.
2019. szept. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!