Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valószínűleg azért nem élvezte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg azért nem élveztem vele a szexet, mert nem volt megfelelő a mérete?

Figyelt kérdés
Nem igazán éreztem közben semmit. Talán túl kicsi volt?
2019. szept. 16. 19:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40%
Ebben is nagyon tévedsz . A tapasztalat igenis valós , valódi nőktől . Létezik egy valóság is az álomvilágon kívül amiben ti éltek. És léteznek nagyobb farkak is mint 10 cm
2019. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%
De a legröhejesebb a srácban, hogy meg se gondolja a kérdés feltevésénél, hogy mit mond. Sok lány a tampont alig tudja feltenni magába, és ha képes, akkor elélvez egy kisujjtól. Legalább azt állítaná, hogy neme tökéletes a szex, vagy valami ilyesmit... de hogy nem érzi... innen látszik, hogy lányhoz köze sem volt még...
2019. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
72%

Ember, bevallod hogy szűz vagy, és szextárskeresőkön "ismerkedsz". Szerinted hány lány van egy szextárskeresőn? Én elárulom neked: konvergál a 1-hoz. 1-2 50 éves nő. Fiatal egy sem, mert egy nő NEM SZORUL RÁ szexpartnerkeresőre, ráadásul online pasival azért nagyon kevesen mernek találkozni, pláne szexpartnerkeresőkről.

De önmagában az, hogy szűz vagy, már paródiává teszi a válaszaid. Milyen álomvilágról beszélsz? Te szűz vagy, és undorodsz a nőktől, nekem meg van barátnőm, és jókat szexelünk úgy, hogy a farkam mérete a kétharmada a tiédnek. Ez valós szex, a szűz pedig tényleg álmodozik.

2019. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
14%

#13 nem tudom honnan veszed hogy szextárskeresőzők.

Ilyet nem mondtam soha.


Pontosan ezért élsz álomvilágban mert azt hiszed hogy mindenkinek elég lenne a 10 centis farkad. Megtaláltad kb 1 millióból azt az egyet akinek véletlenül elég és azt hiszed hogy ez az általános... kicsit pofára esnél ha partnert kellene váltanod...

2019. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!