Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Titeket izgatnak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket izgatnak az átlagos testalkatú,30-as,40-es nők, főleg akik nagyon bizalmasak veletek?

Figyelt kérdés

Én 20-on éves fiú vagyok és ismerek egy ilyet egy helyi kisboltban. Semmi extra nincs a testében, sőt az arca kifejezetten csúnyácska, mégis nagyon kedves velem, és nagyon bizalmas pl. volt már, hogy én rohantam át neki a közeli szupermarketbe betétért.


Simán bejelenti, ha pl. nagyon kell pisilnie, kakilnia, és ezért pár percig nem lesz kiszolgálás, ha kimegy az udvarra mert nem bírja tovább visszatartani a fingást, ráadásul szűk melegítőnadrágot hord amiben állandóan látszik a lenti "berendezése" tevepataként.


Egy ilyen élmény után van, hogy otthon rá gondolva kb. 20 másodperc farokverés után elélvezek, és este arra gondolok, hogy jó lenne a cicijéhez bújva aludni.



2019. szept. 12. 02:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozz be nála..
2019. szept. 12. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

nem akarlak megbántani, de anyakomplexusod van? mert nekem nagyon úgy tűnik...


a másik meg, hogy amit ez a nő csinál, köze nincs a bizalmassághoz. egyszerűen nőietlen, igénytelen, elhanyagolja magát. Én még az élettársamnak se mondogatom, hogy 5 percet késik a vacsi, mert kakilok... és nem azért, mert nem vagyok bizalmas, hanem azért, mert nem vagyok undorító. Nem kell ezt így konkrétan mindenki orrára kötni, úgy is lehet fogalmazni, hogy: elszaladok a mosdóba és nem kell részletezni, hogy betétet cserélni, fingani, pisilni vagy csak sminket igazítani megyek... meg olyan ruhában dolgozni, hogy kilóg a tevepata... nemtom, ennek a nőnek nincs senkije, aki miatt igényes akarna lenni? legközelebb meg lehajol rövidnaciban, kilóg oldalt a punciszőre és erre vered ki? xD hát no komment. És ezt biszexként írom, akit izgatnak az idősebb nők is. De nekem alap, hogy egy nő adjon a külsejére, legyen jóillatú, puha hajú, kis szájfény... és kész vagyok. De ez, hogy bejelenti, hogy kakilnia meg fingania kell és idegenekkel vetet betétet... ez baromira nem bizalmas, ezt úgy hívják, hogy baromira igénytelen.

2019. szept. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Ez nekem is bejön :D

Kedves előző, az anyakomplexus teljesen mást jelent.

2019. szept. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán közönséges
2019. szept. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gyépésmérnök ***** válasza:
78%
Le lehet kúrni az ilyet is, de gondold meg, a húsz másodperces mutatványodat ha előadod neki, vajon hány vásárló (nem) tudja meg? Kezdésnek inkább valami csendesebb nőt keress.
2019. szept. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Az eladó is ember. Nyilván neki is kell pisilni, szarni. Csak éppen ezt nem kellene bejelentenie.
2019. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én imádom a 40-50 éves nőket
2019. szept. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!