Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, felizgatnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, felizgatnak benneteket a zsúfolt villamoson, buszon a véletlennek tűnő direkt érintések, dörzsölődések? Szoktatok ilyet kapni, illetve csinálni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 11. 22:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Utaztam már nem egyszer zsúfolt buszon (metro potló) ahogy rá rá pillantottam az emberekre, valami oknál fogva egyiknek sem azt lehetett leolvasni az arcáról, hogy "De jó lenne, ha egy idegen nekem dörzsölődne, vagy hozzám érne! Hogy felizgulnék már!"
2019. szept. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
20%
Nem értem a problémát mi az a villamos? mi az a tömegközlekedés? :D:D:D:D:D:D
2019. szept. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%
Ja,igen,aki olyan proli,hogy villamossal utazik,annak már csak olyan dolgok jutnak,mint a dörgölőzés,mi?:D
2019. szept. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
11%
Tehetek róla, hogy eza villamos dolog meg busz dolog kimaradt az életemből?:D 12 voltam :D
2019. szept. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Buszon annyira nem lehet dörgölőzni,villamos az tényleg olyan,mint a heringszállító.

Amikor már a lépcsőn állsz,akkor is felrúg még egyet a mögötted lévő,mert hát ő is felakar férni.


Mikor gimis voltam,akkor utaztam villamossal sokat,akkor ez ment.


Ha jól tudom a japánoknál ott van külön arra ember is a metrónál,aki felnyomja az utolsó embert is,hogy az ajtó össze tudjon záródni:D

2019. szept. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
2019. szept. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Pfuj, nem.

En szeretnem eldonteni, h ki erhet hozzam.

Sajnos gyakran elofordul. Szanalmas, aki csak igy erhet nohoz/pasihoz.

2019. szept. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
87%

Izgatna ha egy jo pasi taperolna a villamoson, kicsi ujjazas is ha szoknyaba vagyok pl...

persze csak ha nincs kapcsolatom es szimpatikus az illeto!

23/l

2019. szept. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
24%

Eltöröm az ujjait, ha nem a párom, a párom pedig tudja azt, hogy mikor s hol kell a szexuális vágyainkat kiélni, de ez nem egy ilyen szituáció.


Volt olyan ember, aki letaperált, de kórházba juttattam :)

Sürgis haverunk pedig szarrá szivatta, kínozta pluszba ^^ jó volt visszanézni a felvételt is.

2019. szept. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párom tenné, izgatna.

Amúgy feljelenteném.

2019. szept. 25. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!