Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, felizgatnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, felizgatnak benneteket a zsúfolt villamoson, buszon a véletlennek tűnő direkt érintések, dörzsölődések? Szoktatok ilyet kapni, illetve csinálni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 11. 22:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Szoktam kapni...inkább zavaró mint izgató, de persze az is van benne.
2019. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Ha nincs senkim és jól néz ki az illető nem zavar.

Ha meg egy pedofil öregember akkor azonnal jelentenemxdd

2019. szept. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Azért nem csak a nők az "áldozatok" . Fiatal srác koromban (16) egy idősebb nő (kb 35-40 lehetett) a hatalmas melleivel "molesztált" . Akkor majréztam , ma már nem menekülnék tőle .
2019. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem. Az izgat fel amikor olyan ember ér hozzam akit ismerek és vonzodom hozza. Idegenek ne érjenek hozzam inkább...
2019. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolatban igen de valóságban nem lenne jó helyzet mert általában undorítóak vagy túl perverzek stb
2019. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%

A dörzsölés nem, még egy szabadabb elvű nőt sem.

Az érintés meg attól függ kitől kapja, hogyan és hova.

A kérés, kérdezés nélküli érintést viszont mindenki rühelli még egy jóképű, sportos pasitól is.

2019. szept. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Kezdek rájönni miért van ilyen oroszlánszag a tömött villamosokon....
2019. szept. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nincs az a nő aki azt szereti, ha egy vadidegen "molesztálja" őket, aki ilyet kommentel ide az szerintem férfi, hogy bejön neki. Lol..
2019. szept. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Látod,vannak női molesztálók is,mint fentebb olvashattad.

Max ha nem tetszik a dolog,akkor azt mondja,hogy csak lefékezett a villamos,vagy elveszítette az egyensúlyát.

2019. szept. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
En utalom a tomeget es ha hozzamer egy idegen. Ha latom hogy sokan vannak nem is szallok fel a jarmure. Meg az is zavar ha valaki tul kozel all hozzam, es idegenek erinteset nem tudom elviselni. Meg sokszor ismerosok koszono olelese is tulzas nekem es kellemetlen vagy ha valami ismeros megerinti a kezem vagy a derekam stb
2019. szept. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!