Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mennyire fontos az anál egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

És ne gyertek a sztereotípiákkal, hogy aki nem szereti az anált, az egy fap#na és a szexet sem szereti, mert ez nem igaz.

Szóval, ha egyébként jó a szex pl orál sokszor van, játékosság, a nő is kezdeményez stb, akkor mennyire zavar, hogy nincs anál?



2019. szept. 10. 05:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem fontos, inkább egy plusz dolog, ha a nő élvezi.
2019. szept. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
16%
Én nem örülnék neki, ha nem lenne, de nyilván nem lenne váló ok. Szerencsére nekem kezdeményeznem kell, mert a feleségem szokta kérni, a sok nyál a titka.
2019. szept. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
95%
Semennyire! Nem fontos! Nem érdekel! Nem csinálom, még filmen sem nézem!
2019. szept. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg minden pasinak fontos. Nem az kell hogy mindig legyen, hanem a tudat hogy szeret a nő annyira hogy oda is beenged. Ha havi egyszer hát akkor annyiszor...
2019. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem izgat az anál. Ha olyan partner kérné nagyon akit szeretek kipróbálnám vele de nagyon jól elvoltam nélküle eddig is. Ezután sem okoz gondot.
2019. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
15%

Köszönöm megvagyok nélküle, a prosztatámat magasról leszharom, nem kérek az izgatásából.


F/41

2019. szept. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ennek azért örülök, hogy vannak férfiak, akiknek nem ez a legfontosabb :)
2019. szept. 10. 21:38
 18/27 anonim ***** válasza:
6%
Miféle birka pontoz le mindenkit, aki szerint jó az anál?
2019. szept. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
93%
Az maradjon only output
2019. szept. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
87%
Én minden eddig partneremet ravettem,volt aki nem akarta hallani se de megis jo volt aztan neki es csinaltuk sokszor,volt akinek abszolut nem jott be,sose eroltettem utana,es 6evig megis egyutt voltunk..imadom az anàlt de ha az nem okoz oromot egy Nőnek az àgyban,vagy csak azert engedi mert szeret és nekem jó legyen,akkor inkabb nem csinalom,elvagyok nélkule is.engem az izgat ha Őis elvezi a dolgot barmi legyen is az...
2019. szept. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!